SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Slov-DV, spol. s r.o.

  • IČO36241865
  • DIČ2020166093
  • IČ DPHSK2020166093
  • NACE4711 · Maloobchod nešpecializ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod nešpecializ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.83 mil. € Zisk 270k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.83mil. €
↗ +11.2% YoY
EBITDA · 2025
433k €
Čistý zisk · 2025
270k €
Aktíva spolu
3.03mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.83 mil. € 433k € 270k € 3.03 mil. € RUZ závierka
2024 3.45 mil. € 321k € 179k € 3.29 mil. € RUZ závierka
2023 3.27 mil. € 333k € 183k € 3.68 mil. € RUZ závierka
2022 5.34 mil. € 896k € 614k € 3.35 mil. € RUZ závierka
2021 6.56 mil. € 1.61 mil. € 1.18 mil. € 3.23 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.83 M €3.45 M €3.27 M €5.34 M €6.56 M €5.06 M €
EBITDA433 tis. €321 tis. €333 tis. €896 tis. €1.61 M €822 tis. €
EBITDA marža11.3 %9.3 %10.2 %16.8 %24.5 %16.3 %
Čistý zisk270 tis. €179 tis. €183 tis. €614 tis. €1.18 M €553 tis. €
Aktíva spolu3.03 M €3.29 M €3.68 M €3.35 M €3.23 M €2.25 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EY
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Evgeny Yurchenko
Od 2022-10-29
EY
Konateľ
Evgeny Yurchenko
Od 2013-03-09
EI
Konateľ
Evgenij Ivanovič Jurčenko
Od 2013-03-09
Do 2013-03-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Evgeny Yurchenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-03-09 2022-10-28
Evgenij Ivanovič Jurčenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-10-10 2013-03-08
Evgenij Ivanovič Jurčenko Konateľ 2009-10-10 2013-03-08
Evgenij Ivanovič Jurčenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-07-29 2009-10-09
Evgenij Ivanovič Jurčenko Konateľ 2001-02-26 2009-10-09
Evgenij Ivanovič Jurčenko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-02-26 2002-07-28
Ing. Libor Nižnanský Konateľ 2001-02-26 2002-07-28
Ing. Libor Nižnanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-02-26 2002-07-28

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Slov-DV, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Priemyselný park, Kolónia 2835
Vznik
2001-02-26 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36241865RPO
DIČ
2020166093FS
IČ DPH
SK2020166093 · aktívneFS
NACE
4711 · Maloobchod nešpecializ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK4502000000007194310657FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Slov-DV, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36241865/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36241865/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36241865",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →