SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Bytové hospodárstvo Hlohovec, s.r.o.
- IČO36235130
- DIČ2020173045
- IČ DPHSK2020173045
- NACE3530 · Dodávka pary,vzduchu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Hlohovec, SK. Pôsobí v odvetví Dodávka pary,vzduchu, 74 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.91 mil. €
Zisk 2 976 €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.91mil. €
↗ +3.8% YoY
EBITDA · 2025
236k €
Čistý zisk · 2025
2 976 €
Aktíva spolu
5.64mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
74
Σ 4.34 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.91 mil. € | 236k € | 2 976 € | 5.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.77 mil. € | 244k € | 7 766 € | 5.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.59 mil. € | 269k € | 8 428 € | 5.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.31 mil. € | 286k € | 2 269 € | 5.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.1 mil. € | 287k € | 10k € | 5.67 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.91 M € | 3.77 M € | 3.59 M € | 3.31 M € | 3.10 M € | 3.22 M € |
| EBITDA | 236 tis. € | 244 tis. € | 269 tis. € | 286 tis. € | 287 tis. € | 284 tis. € |
| EBITDA marža | 6 % | 6.5 % | 7.5 % | 8.6 % | 9.3 % | 8.8 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.64 M € | 5.49 M € | 5.38 M € | 5.39 M € | 5.67 M € | 4.66 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JI
Člen dozorného orgánu
JUDr. Ing. Ján Breza, LL.M.
IB
Člen dozorného orgánu
Ing. Beáta Galgociová
IN
Člen dozorného orgánu
Ing. Nikolas Žáčik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Patrik Voltmann | Člen dozorného orgánu | 2023-01-18 | — |
| Ing. Antónia Maronová | Člen dozorného orgánu | 2019-01-24 | — |
| Ing. Peter Ulík | Konateľ | 2011-02-21 | — |
| Ing. Juraj Frýdecký | Člen dozorného orgánu | 2019-01-24 | 2023-03-24 |
| Ing. Juraj Frýdecký | Člen dozorného orgánu | 2019-01-24 | 2023-01-18 |
| Ing. Martin Balla | Člen dozorného orgánu | 2014-12-16 | 2023-03-24 |
| Ing. Martin Balla | Člen dozorného orgánu | 2014-12-16 | 2023-01-18 |
| Ing. Patrik Voltmann | Člen dozorného orgánu | 2014-12-16 | 2019-01-24 |
| Ing. Patrik Voltmann | Člen dozorného orgánu | 2014-12-16 | 2019-05-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján BrezaPEP
Miloš Pavlovič
Ľubica Synaková
Peter Ulík
Ján Breza
Tibor Cvoliga
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Bytové hospodárstvo Hlohovec, s.r.o.RPO
Sídlo
Za poštou 7
Vznik
1999-12-29 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36235130RPO
DIČ
2020173045FS
IČ DPH
SK2020173045 · aktívneFS
NACE
3530 · Dodávka pary,vzduchu
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlohovec
Krajina
SK
IBAN
SK0709000000000045548264FS
Bankové účty
15 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-09-10 | Štátny fond rozvoja bývania | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPUO | 720k € |
| 2020-08-05 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 720k € |
| 2015-05-06 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 476k € |
| 2025-02-12 | Štátny fond rozvoja bývania | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPUO | 461k € |
| 2025-01-24 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 461k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bytové hospodárstvo Hlohovec, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36235130/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36235130/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36235130", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →