SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STAVOIMPEX Holíč, spol. s r.o.
- IČO36234311
- DIČ2020185585
- IČ DPHSK2020185585
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Holíč, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
958k €
Zisk 61k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
958k €
↘ -29.3% YoY
EBITDA · 2024
181k €
Čistý zisk · 2024
61k €
Aktíva spolu
3.3mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
4
Σ 15k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 958k € | 181k € | 61k € | 3.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.35 mil. € | 128k € | 14k € | 3.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.57 mil. € | 201k € | 65k € | 3.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 908k € | 173k € | 71k € | 3.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.33 mil. € | 177k € | 66k € | 3.86 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 958 tis. € | 1.35 M € | 1.57 M € | 908 tis. € | 1.33 M € | 1.79 M € |
| EBITDA | 181 tis. € | 128 tis. € | 201 tis. € | 173 tis. € | 177 tis. € | 164 tis. € |
| EBITDA marža | 18.9 % | 9.4 % | 12.8 % | 19 % | 13.3 % | 9.2 % |
| Čistý zisk | 61 tis. € | 14 tis. € | 65 tis. € | 71 tis. € | 66 tis. € | 53 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.30 M € | 3.33 M € | 3.56 M € | 3.82 M € | 3.86 M € | 3.59 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Skala
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Skalová
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Skala
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Skala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-01-27 | — |
| Vladimír Skala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-01-27 | — |
| Ján Skala | Konateľ | 2013-03-31 | — |
| Vladimír Skala | Konateľ | 2013-03-31 | — |
| Ján Skala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-01-18 | 2022-01-26 |
| Vladimír Skala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-01-18 | 2022-01-26 |
| Mária Skalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-07-01 | 2017-01-17 |
| Ján Skala | Konateľ | 1999-11-03 | 2013-05-02 |
| Ján Skala | Konateľ | 1999-11-03 | 2021-04-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Skala
Peter Skala
Mária Skalová
Ján Skala
Vladimír Skala
Ján Skala
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
STAVOIMPEX Holíč, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Nám. Mieru 20
Vznik
1999-11-03 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36234311RPO
DIČ
2020185585FS
IČ DPH
SK2020185585 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Holíč
Krajina
SK
IBAN
SK1802000000004190123658FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-05 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | Opravu havarijného stavu strechy na ÚV Gbely | 15k € |
| 2026-02-24 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | Zmluva o uzavretí budúcej zmluvy o odovzdaní a prevzatí vodnej stavby | 0 € |
| 2025-12-12 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 2/1000240512 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
| 2025-02-12 | Obec Dubovce | Rámcová zmluva o obchodnej spolupráci | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAVOIMPEX Holíč, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36234311/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36234311/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36234311", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →