SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PROBITAS, s.r.o.

  • IČO36232556
  • DIČ2021483640
  • IČ DPHSK2021483640
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Opoj, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.37mil. €
↗ +21.9% YoY
EBITDA · 2025
200k €
Čistý zisk · 2025
98k €
Aktíva spolu
748k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 2 018 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 215 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 498k 996k 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.37 mil. € 200k € 98k € 748k € RUZ závierka
2024 1.13 mil. € 46k € -49k € 617k € RUZ závierka
2023 1.31 mil. € 145k € 25k € 858k € RUZ závierka
2022 1.18 mil. € 118k € 5 215 € 773k € RUZ závierka
2021 978k € 180k € 99k € 581k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.37 M €1.13 M €1.31 M €1.18 M €978 tis. €791 tis. €
EBITDA200 tis. €46 tis. €145 tis. €118 tis. €180 tis. €78 tis. €
EBITDA marža14.5 %4.1 %11.1 %10 %18.4 %9.8 %
Čistý zisk98 tis. €-49 tis. €25 tis. €5 tis. €99 tis. €30 tis. €
Aktíva spolu748 tis. €617 tis. €858 tis. €773 tis. €581 tis. €649 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IC
Konateľ
Ing. Christiaan Slagter
Od 2022-05-18
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Slagter
Od 2022-05-18
MS
Konateľ
Mária Slagter
Od 2019-02-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Slagter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-12 2022-05-17
Ing. Christiaan Slagter Konateľ 1999-06-21 2022-05-17
Ing. Christiaan Slagter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-06-21 2019-02-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Mária Slagter
od 2019-02-27
Christiaan Slagter
od 2017-11-29 · do 2019-02-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROBITAS, s.r.o.RPO
Sídlo
282
Vznik
1999-06-21 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36232556RPO
DIČ
2021483640FS
IČ DPH
SK2021483640 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Opoj
Krajina
SK
IBAN
SK6075000000004024592889FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 2 018 € celková hodnota 2025-11-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-11-30 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. 700/2862-0001/2017 o poskytnutí podpory na prijímanie znevýhodnených pracovníkov vo forme mzdových dotácií 4 867 €
2025-11-13 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. SPZ2025/02296 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 2 018 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROBITAS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36232556/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36232556/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36232556",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →