SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PUR IZOLÁCIE SLOVAKIA, s.r.o.
- IČO36231762
- DIČ2020196970
- IČ DPHSK2020196970
- NACE4323
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Jahodná, SK. Pôsobí v odvetví 4323, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
40k €
Zisk -36k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
40k €
↘ -83.0% YoY
EBITDA · 2025
-28k €
Čistý zisk · 2025
-36k €
Aktíva spolu
134k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 9 707 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40k € | -28k € | -36k € | 134k € | RUZ závierka |
| 2024 | 238k € | 52k € | 40k € | 186k € | RUZ závierka |
| 2023 | 123k € | 15k € | 9 218 € | 151k € | RUZ závierka |
| 2022 | 155k € | 4 020 € | -1 680 € | 148k € | RUZ závierka |
| 2021 | 275k € | -18k € | -23k € | 141k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 40 tis. € | 238 tis. € | 123 tis. € | 155 tis. € | 275 tis. € | 212 tis. € |
| EBITDA | -28 tis. € | 52 tis. € | 15 tis. € | 4 tis. € | -18 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | -70.1 % | 21.9 % | 12.4 % | 2.6 % | -6.4 % | 5.6 % |
| Čistý zisk | -36 tis. € | 40 tis. € | 9 tis. € | -2 tis. € | -23 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 134 tis. € | 186 tis. € | 151 tis. € | 148 tis. € | 141 tis. € | 170 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ŠB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Bacskárdy
ŠB
Konateľ
Štefan Bacskárdy
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Dusík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Petr Korčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-11-23 | 2023-02-24 |
| Štefan Bacskárdy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-15 | 2021-11-22 |
| Milan Dusík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-08 | 2021-11-22 |
| Miroslav Novák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-08 | 2017-12-29 |
| Petr Korčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-08 | 2021-11-22 |
| Štefan Bacskárdy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-08 | 2009-05-14 |
| Milan Dusík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-01-02 | 2004-07-07 |
| Miroslav Novák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-01-02 | 2004-07-07 |
| Petr Korčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-01-02 | 2004-07-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PUR IZOLÁCIE SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Mostná ulica 457/23
Vznik
1999-04-23 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36231762RPO
DIČ
2020196970FS
IČ DPH
SK2020196970 · aktívneFS
NACE
4323
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Jahodná
Krajina
SK
IBAN
SK7975000000000326911613FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-01 | Mesto Šamorín | Zmluva o dielo podľa §536-565 Obch.zákonníka č.513/1991Zb.v znení neskorších zmien a doplnkov o vykonaní izolačných prác | 9 707 € |
| 2019-03-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu - Chceme byť aktívni na trhu práce (50+) | 3 379 € |
| 2023-04-24 | Obec Reca | Zmluva o dielo | 0 € |
| 2020-06-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PUR IZOLÁCIE SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36231762/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36231762/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36231762", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →