SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Á.G.M., spol. s r.o.

  • IČO36231746
  • DIČ2020193681
  • IČ DPHSK2020193681
  • NACE3100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví 3100.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.19 mil. € Zisk 8 650 €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.19mil. €
↘ -0.1% YoY
EBITDA · 2025
53k €
Čistý zisk · 2025
8 650 €
Aktíva spolu
842k €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 760k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.19 mil. € 53k € 8 650 € 842k € RUZ závierka
2024 1.19 mil. € 62k € 7 984 € 824k € RUZ závierka
2023 1.33 mil. € 66k € 8 628 € 875k € RUZ závierka
2022 1.64 mil. € 113k € 36k € 974k € RUZ závierka
2021 2.09 mil. € 214k € 116k € 889k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.19 M €1.19 M €1.33 M €1.64 M €2.09 M €1.90 M €
EBITDA53 tis. €62 tis. €66 tis. €113 tis. €214 tis. €176 tis. €
EBITDA marža4.5 %5.2 %5 %6.9 %10.2 %9.3 %
Čistý zisk9 tis. €8 tis. €9 tis. €36 tis. €116 tis. €90 tis. €
Aktíva spolu842 tis. €824 tis. €875 tis. €974 tis. €889 tis. €787 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Vedrödi
Od 2022-05-18
ZV
Konateľ
Zoltán Vedrödi
Od 2022-05-18
MV
Konateľ
Marta Vedrődiová
Od 2016-06-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marta Vedrödiová Konateľ 2016-06-16 2017-06-27
Zoltán Vedrödi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-23 2022-05-17
Zoltán Vedrödi Konateľ 2006-12-23 2022-05-17
Zoltán Vedrödi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-04-26 2006-12-22
Zoltán Vedrödi Konateľ 1999-04-26 2006-12-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Á.G.M., spol. s r.o.RPO
Sídlo
Puškinova 1507/89
Vznik
1999-04-26 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36231746RPO
DIČ
2020193681FS
IČ DPH
SK2020193681 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000003816671855FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Á.G.M., spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36231746/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36231746/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36231746",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →