SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 OBECNÝ PODNIK SLUŽIEB CHTELNICA, spol. s r.o.

  • IČO36231258
  • DIČ2020169866
  • IČ DPHSK2020169866
  • NACE4312 · Zemné práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Chtelnica, SK. Pôsobí v odvetví Zemné práce, 24 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 682k € Zisk 15k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
682k €
↘ -13.4% YoY
EBITDA · 2025
41k €
Čistý zisk · 2025
15k €
Aktíva spolu
169k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
24
Σ 1.7 mil. €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 312k 625k 947k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 682k € 41k € 15k € 169k € RUZ závierka
2024 788k € 48k € 16k € 228k € RUZ závierka
2023 754k € 31k € 380 € 233k € RUZ závierka
2022 861k € 44k € 414 € 390k € RUZ závierka
2021 454k € 47k € 266 € 222k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby682 tis. €788 tis. €754 tis. €861 tis. €454 tis. €579 tis. €
EBITDA41 tis. €48 tis. €31 tis. €44 tis. €47 tis. €18 tis. €
EBITDA marža6 %6.1 %4.1 %5.1 %10.3 %3.1 %
Čistý zisk15 tis. €16 tis. €380 €414 €266 €-12 tis. €
Aktíva spolu169 tis. €228 tis. €233 tis. €390 tis. €222 tis. €240 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PP
Konateľ
Peter Prvý
Od 2010-11-16
MM
Konateľ
Mgr. Marta Dubayová
Od 2014-03-19
Do 2015-09-23
MM
Konateľ
Mgr. Marta Dubayová
Od 2014-03-19
Do 2015-06-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Prvý Konateľ 2010-11-16 2023-03-21
Milan Honza Konateľ 2005-02-18 2005-02-04
Vladimír Prvý Konateľ 2005-02-18 2005-02-04
Ľudmila Bíliková Konateľ 2005-02-04 2010-11-16
Ľudmila Bíliková Konateľ 2005-02-04 2011-01-24
Stanislav Damaškovič Konateľ 2005-02-04 2010-11-16
Stanislav Damaškovič Konateľ 2005-02-04 2011-01-24
Ing. Stanislav Plevák Konateľ 2000-04-04 2004-03-14
Milan Honza Konateľ 1999-03-15 2005-02-17

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Prvý
od 2023-05-05
Ján HorváthPEP
od 2019-01-29 · do 2023-05-05
Peter Prvý
od 2017-09-28 · do 2023-05-05
Peter RadošinskýPEP
od 2017-09-28 · do 2019-01-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
OBECNÝ PODNIK SLUŽIEB CHTELNICA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
nám. 1. Mája 495/52
Vznik
1999-03-15 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36231258RPO
DIČ
2020169866FS
IČ DPH
SK2020169866 · aktívneFS
NACE
4312 · Zemné práce
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Chtelnica
Krajina
SK
IBAN
SK1309000000000280743668FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
24 zmlúv 1.7 mil. € celková hodnota 2025-07-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-09-19 Obec Chtelnica Zmluva o dielo 549k €
2022-05-26 Obec Chtelnica Zmluva o dielo 230k €
2025-07-11 Obec Chtelnica Zmluva o dielo 155k €
2024-04-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR 145k €
2025-04-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP 130k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OBECNÝ PODNIK SLUŽIEB CHTELNICA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36231258/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36231258/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36231258",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →