SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Termomont Dolná Krupá, s.r.o.

  • IČO36229709
  • DIČ2020163981
  • IČ DPHSK2020163981
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Biely Kostol, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 76 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 13.25 mil. € Zisk 343k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
13.25mil. €
↘ -2.3% YoY
EBITDA · 2025
827k €
Čistý zisk · 2025
343k €
Aktíva spolu
6.27mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
76
Σ 11.14 mil. €
EU projekty
1
Σ 164k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 10M 15M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 13.25 mil. € 827k € 343k € 6.27 mil. € RUZ závierka
2024 13.55 mil. € 831k € 325k € 7.33 mil. € RUZ závierka
2023 10.43 mil. € 894k € 343k € 6.9 mil. € RUZ závierka
2022 10.4 mil. € 698k € 194k € 7.21 mil. € RUZ závierka
2021 9.39 mil. € 748k € 206k € 7.48 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby13.25 M €13.55 M €10.43 M €10.40 M €9.39 M €9.83 M €
EBITDA827 tis. €831 tis. €894 tis. €698 tis. €748 tis. €911 tis. €
EBITDA marža6.2 %6.1 %8.6 %6.7 %8 %9.3 %
Čistý zisk343 tis. €325 tis. €343 tis. €194 tis. €206 tis. €311 tis. €
Aktíva spolu6.27 M €7.33 M €6.90 M €7.21 M €7.48 M €6.92 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Nádaský
Od 2022-11-11
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Reisinger
Od 2022-05-18
JR
Konateľ
Ján Reisinger
Od 2002-06-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Reisinger Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-15 2022-05-17
Pavol Nádaský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-15 2022-11-10
Ján Reisinger Konateľ 2002-07-30 2009-04-22
Ján Reisinger Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-07-30 2016-04-14
Pavol Nádaský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-07-30 2016-04-14
Ján Reisinger Konateľ 2002-06-17 2016-04-14
Jozef Švec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-27 2002-07-29
Jozef Švec Konateľ 1998-10-27 2002-07-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Nádaský
od 2017-07-04
Ján Reisinger
od 2017-07-04
Pavol Nádaský
od 2017-01-31 · do 2017-07-04
Ján Reisinger
od 2017-01-31 · do 2017-07-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Termomont Dolná Krupá, s.r.o.RPO
Sídlo
Vysoká 42/6785
Vznik
1998-10-27 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36229709RPO
DIČ
2020163981FS
IČ DPH
SK2020163981 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Biely Kostol
Krajina
SK
IBAN
SK3402000000001673057954FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
76 zmlúv 11.14 mil. € celková hodnota 2026-04-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-06-04 Trnavská teplárenská, a.s. Rámcová zmluva 2.8 mil. €
2015-04-29 Trnavská teplárenská, a.s. Zmluva o dielo 1.91 mil. €
2019-09-06 Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a. s. (BTS) Zmluva o dielo 1.7 mil. €
2023-11-13 Obec Jaslovské Bohunice Zmluva o dielo č. 2023-3-099 1.26 mil. €
2024-12-30 MH Teplárenský holding, a.s. Rámcová zmluva o dielo - Odstránenie havarijných stavov TN a rozvodných sietí 1.17 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Termomont Dolná Krupá, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36229709/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36229709/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36229709",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →