SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Perfect SKS, spol. s r.o.
- IČO36224634
- DIČ2020172715
- IČ DPHSK2020172715
- NACE8122 · Ost.priem.čistenie budov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Hlohovec, SK. Pôsobí v odvetví Ost.priem.čistenie budov, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
D · 50/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
298k €
Zisk -3 447 €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
298k €
↗ +19.0% YoY
EBITDA · 2024
2 526 €
Čistý zisk · 2024
-3 447 €
Aktíva spolu
39k €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
8
Σ 14k €
Kredit
D· 50/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
50 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 298k € | 2 526 € | -3 447 € | 39k € | RUZ závierka |
| 2023 | 251k € | 4 516 € | 82 € | 35k € | RUZ závierka |
| 2022 | 216k € | 829 € | -2 173 € | 33k € | RUZ závierka |
| 2021 | 191k € | 2 948 € | 1 593 € | 22k € | RUZ závierka |
| 2020 | 188k € | 731 € | -567 € | 20k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 298 tis. € | 251 tis. € | 216 tis. € | 191 tis. € | 188 tis. € | 170 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | 5 tis. € | 829 € | 3 tis. € | 731 € | 533 € |
| EBITDA marža | 0.8 % | 1.8 % | 0.4 % | 1.5 % | 0.4 % | 0.3 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | 82 € | -2 tis. € | 2 tis. € | -567 € | -566 € |
| Aktíva spolu | 39 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Komosný
MK
Konateľ
Michal Komosný
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Komosný
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Matúš | Konateľ | 2012-01-01 | 2012-07-23 |
| Ján Matúš | Konateľ | 2012-01-01 | 2012-06-30 |
| Miroslav Komosný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-16 | 2022-05-17 |
| Michal Komosný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-03-03 | 2022-05-17 |
| Miroslav Komosný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-03-03 | 2008-08-15 |
| Michal Komosný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-11-14 | 1999-03-02 |
| Michal Komosný | Konateľ | 1997-11-14 | 2022-05-17 |
| Miroslav Komosný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-11-14 | 1999-03-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Perfect SKS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Podzámska 29
Vznik
1997-11-14 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36224634RPO
DIČ
2020172715FS
IČ DPH
SK2020172715 · aktívneFS
NACE
8122 · Ost.priem.čistenie budov
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlohovec
Krajina
SK
IBAN
SK4209000000000280067444FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-01 | Bytové hospodárstvo Hlohovec, s.r.o., Za poštou 7, 920 01 Hlohovec | Dodatok č.6 k zmluve o poskytovaní upratovacích služieb | 2 964 € |
| 2024-03-28 | Bytové hospodárstvo Hlohovec, s.r.o., Za poštou 7, 920 01 Hlohovec | Dodatok č.5 | 2 712 € |
| 2023-01-01 | Bytové hospodárstvo Hlohovec, s.r.o., Za poštou 7, 920 01 Hlohovec | Dodatok č.4 k Zmluve o poskytovaní upratovacích služieb | 2 592 € |
| 2024-10-31 | Technický Skúšobný Ústav Piešťany, a. s. | Dodatok č. 4 k Zmluve o poskytovaní upratovacích služieb | 2 390 € |
| 2024-06-26 | Technický Skúšobný Ústav Piešťany, a. s. | Dodatok č. 3 k zmluve o poskytovaní upratovacích služieb | 2 350 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Perfect SKS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36224634/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36224634/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36224634", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →