SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FLIPOL, s.r.o.
- IČO36221759
- DIČ2020196123
- IČ DPHSK2020196123
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Veľké Blahovo, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
324k €
↗ +15.6% YoY
EBITDA · 2025
45k €
Čistý zisk · 2025
18k €
Aktíva spolu
180k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
134 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 324k € | 45k € | 18k € | 180k € | RUZ závierka |
| 2024 | 280k € | 19k € | -4 618 € | 153k € | RUZ závierka |
| 2023 | 244k € | 33k € | 8 309 € | 167k € | RUZ závierka |
| 2022 | 347k € | 23k € | 11k € | 150k € | RUZ závierka |
| 2021 | 385k € | 35k € | 16k € | 162k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 324 tis. € | 280 tis. € | 244 tis. € | 347 tis. € | 385 tis. € | 389 tis. € |
| EBITDA | 45 tis. € | 19 tis. € | 33 tis. € | 23 tis. € | 35 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA marža | 13.8 % | 6.8 % | 13.3 % | 6.6 % | 9.2 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | 18 tis. € | -5 tis. € | 8 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Aktíva spolu | 180 tis. € | 153 tis. € | 167 tis. € | 150 tis. € | 162 tis. € | 157 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Molnár
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Szilvia Rácz Molnár
AN
Konateľ
Attila Novák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Szilvia Rácz Molnár | Konateľ | 2026-02-05 | — |
| Ladislav Molnár | Konateľ | 1997-06-25 | — |
| Ladislav Molnár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2026-02-17 |
| Ladislav Molnár | Konateľ | 2022-05-18 | 2026-02-17 |
| Ladislav Molnár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-06-03 | 2022-05-17 |
| Ladislav Molnár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-06-25 | 1998-06-02 |
| Ladislav Molnár | Konateľ | 1997-06-25 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FLIPOL, s.r.o.RPO
Sídlo
401
Vznik
1997-06-25 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36221759RPO
DIČ
2020196123FS
IČ DPH
SK2020196123 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veľké Blahovo
Krajina
SK
IBAN
SK5311110000006607864005FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-07-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FLIPOL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36221759/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36221759/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36221759", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →