SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IZOLPLAST, s.r.o.
- IČO36217905
- DIČ2020049284
- IČ DPHSK2020049284
- NACE4333 · Obkladanie stien,podláh
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Obkladanie stien,podláh, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.14mil. €
↘ -10.6% YoY
EBITDA · 2025
196k €
Čistý zisk · 2025
126k €
Aktíva spolu
331k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 13k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.14 mil. € | 196k € | 126k € | 331k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.28 mil. € | 65k € | 30k € | 456k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.52 mil. € | 42k € | 18k € | 380k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.34 mil. € | 31k € | 14k € | 329k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.02 mil. € | 26k € | 5 165 € | 360k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.14 M € | 1.28 M € | 1.52 M € | 1.34 M € | 1.02 M € | 1.63 M € |
| EBITDA | 196 tis. € | 65 tis. € | 42 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | 47 tis. € |
| EBITDA marža | 17.2 % | 5.1 % | 2.7 % | 2.3 % | 2.6 % | 2.9 % |
| Čistý zisk | 126 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 5 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 331 tis. € | 456 tis. € | 380 tis. € | 329 tis. € | 360 tis. € | 561 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniela Šošovičková
JŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Šošovička
DŠ
Konateľ
Daniela Šošovičková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Šošovička | Konateľ | 2002-12-16 | — |
| Daniela Šošovičková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-27 | 2022-08-11 |
| Juraj Šošovička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-27 | 2022-08-11 |
| Daniela Šošovičková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-12-16 | 2007-02-26 |
| Juraj Šošovička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-12-16 | 2007-02-26 |
| Juraj Šošovička | Konateľ | 2002-12-16 | 2007-02-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Juraj Šošovička
Juraj Šošovička
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IZOLPLAST, s.r.o.RPO
Sídlo
Rastislavova 87/A
Vznik
2002-12-16 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36217905RPO
DIČ
2020049284FS
IČ DPH
SK2020049284 · aktívneFS
NACE
4333 · Obkladanie stien,podláh
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK3309000000005027894596FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-07-06 | Krajský súd v Košiciach | Zmluva o dielo | 20k € |
| 2016-05-13 | Krajský súd v Košiciach | Zmluva o dielo | 16k € |
| 2013-07-01 | Krajský súd v Košiciach | Zmluva o dielo | 13k € |
| 2024-05-17 | Krajská prokuratúra v Košiciach | Zmluva o dielo | 13k € |
| 2015-05-19 | Krajský súd v Košiciach | Zmluva o dielo | 12k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IZOLPLAST, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36217905/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36217905/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36217905", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →