AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 SAUBER SERVIS SK a.s.
- IČO36216666
- DIČ2020049130
- IČ DPHSK2020049130
- NACE8121 · Generál.čistenie budov
Akciová spoločnosť, registrovaná 2002, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Generál.čistenie budov, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
811k €
Zisk 13k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
811k €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2024
71k €
Čistý zisk · 2024
13k €
Aktíva spolu
1.82mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
8
Σ 58k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 811k € | 71k € | 13k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 825k € | 87k € | 21k € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 748k € | 98k € | 17k € | 1.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 843k € | 147k € | 80k € | 1.96 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 888k € | 72k € | 26k € | 1.92 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 811 tis. € | 825 tis. € | 748 tis. € | 843 tis. € | 888 tis. € | 1.17 M € |
| EBITDA | 71 tis. € | 87 tis. € | 98 tis. € | 147 tis. € | 72 tis. € | 164 tis. € |
| EBITDA marža | 8.7 % | 10.5 % | 13.1 % | 17.5 % | 8.1 % | 14 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 80 tis. € | 26 tis. € | 105 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.82 M € | 1.80 M € | 1.73 M € | 1.96 M € | 1.92 M € | 2.07 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Člen dozorného orgánu
Ing. Emília Hrehová
IT
Podpredseda predstavenstva
Ing. Tomáš Hreha
JH
Člen dozorného orgánu
Jaroslava Hrehová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Zuzana Hrehová | Člen dozorného orgánu | 2025-08-19 | — |
| Ing. Ľudovít Hreha | predseda predstavenstva | 2009-02-10 | — |
| Ing. Patrik Hreha, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2025-08-19 | 2026-03-03 |
| Ing. Patrik Hreha, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2025-08-19 | 2026-02-18 |
| Ing. Tomáš Hreha | Člen dozorného orgánu | 2025-08-19 | 2026-02-18 |
| Ing. Tomáš Hreha | Člen dozorného orgánu | 2025-08-19 | 2026-03-03 |
| Gabriel Dučai | Člen dozorného orgánu | 2009-02-10 | 2025-08-19 |
| Gabriel Dučai | Člen dozorného orgánu | 2009-02-10 | 2025-08-26 |
| Peter Farkaš | Člen dozorného orgánu | 2009-02-10 | 2025-08-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľudovít Hreha
Ľudovít Hreha
Jozef Farkaš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SAUBER SERVIS SK a.s.RPO
Sídlo
Magnezitárska 5
Vznik
2002-10-10 · 24 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36216666RPO
DIČ
2020049130FS
IČ DPH
SK2020049130 · aktívneFS
NACE
8121 · Generál.čistenie budov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Web
IBAN
SK5611000000002629721197FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-28 | Valaliky Industrial Park, s. r. o. | Rámcová dohoda o poskytovaní upratovacích služieb | 24k € |
| 2024-08-26 | Mestský súd Košice | Zmluva o poskytovaní služieb | 11k € |
| 2026-02-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 5 380 € |
| 2025-03-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 5 053 € |
| 2024-04-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 4 709 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SAUBER SERVIS SK a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36216666/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36216666/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36216666", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →