🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Staré Mesto · SK
Poistné centrum, s.r.o.
IČO36213021DIČ2020050406NACE6831 · Realitné kancelárieEST.2002 · 24r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 93/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 93/100
A+
93/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
333k €
↘ -3.5% YoY
EBITDA · 2025
124k €
Čistý zisk · 2025
85k €
Aktíva spolu
527k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
15 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Poistné centrum, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 333k € | 124k € | 85k € | 527k € | RUZ závierka |
| 2024 | 345k € | 87k € | 54k € | 396k € | RUZ závierka |
| 2023 | 410k € | 86k € | 53k € | 359k € | RUZ závierka |
| 2022 | 363k € | 150k € | 113k € | 319k € | RUZ závierka |
| 2021 | 342k € | 139k € | 104k € | 182k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 333 tis. € | 345 tis. € | 410 tis. € | 363 tis. € | 342 tis. € | 152 tis. € |
| EBITDA | 124 tis. € | 87 tis. € | 86 tis. € | 150 tis. € | 139 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 37.2 % | 25.1 % | 21 % | 41.4 % | 40.8 % | 19.5 % |
| Čistý zisk | 85 tis. € | 54 tis. € | 53 tis. € | 113 tis. € | 104 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 527 tis. € | 396 tis. € | 359 tis. € | 319 tis. € | 182 tis. € | 65 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-11-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | D o d a t o k č. 3 k Dohode č. 61/§50a-PS/2013/NP VAOTP zo dňa 08.04.2013 | 0 € |
| 2014-08-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | D o d a t o k č. 2 k Dohode č. 61/§50a-PS/2013/NP VAOTP zo dňa 08.04.2013 | 0 € |
| 2013-11-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | D o d a t o k č. 1 k Dohode č. 61/§50a-PS/2013/NP VAOTP zo dňa 08.04.2013 | 0 € |
| 2013-09-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | DOHODA č. 191/XXI/2013/§54 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č. XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" podľa § 54 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti | 0 € |
| 2013-04-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | D O H O D A č.61/§50a-PS/2013/NP VAOTP | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MF
Konateľ
Mgr. František Prachár
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. František Prachár
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. František Prachár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Gabriela Šamuová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-13 | 2018-07-17 |
| Mgr. Anna Prachárová | Konateľ | 2013-08-13 | 2013-08-05 |
| Mgr. František Prachár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-13 | 2018-07-17 |
| Ing. Gabriela Šamuová | Konateľ | 2013-08-06 | 2018-05-25 |
| Ing. Gabriela Šamuová | Konateľ | 2013-08-06 | 2018-07-17 |
| Mgr. Anna Prachárová | Konateľ | 2002-03-12 | 2013-08-12 |
| Mgr. Anna Prachárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-12 | 2013-08-12 |
| Mgr. František Prachár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-12 | 2013-08-12 |
| Mgr. František Prachár | Konateľ | 2002-03-12 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Poistné centrum, s.r.o.RPO
Sídlo
Lomená 10
Vznik
2002-03-12 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36213021RPO
DIČ
2020050406FS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36213021/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36213021/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36213021", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.