SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KOŠICKÁ STAVEBNÁ, spol. s r.o.
- IČO36212091
- DIČ2020043267
- IČ DPHSK2020043267
- LEI097900CAKA0000030142
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
410k €
↗ +94.8% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
7 734 €
Aktíva spolu
358k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
52 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 410k € | 13k € | 7 734 € | 358k € | RUZ závierka |
| 2024 | 210k € | 13k € | 13k € | 335k € | RUZ závierka |
| 2023 | 131k € | 7 293 € | 7 399 € | 304k € | RUZ závierka |
| 2022 | 241k € | 8 147 € | 6 452 € | 302k € | RUZ závierka |
| 2021 | 265k € | 9 571 € | 8 614 € | 467k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 410 tis. € | 210 tis. € | 131 tis. € | 241 tis. € | 265 tis. € | 218 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 13 tis. € | 7 tis. € | 8 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 3.2 % | 6.2 % | 5.6 % | 3.4 % | 3.6 % | 3.7 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 13 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 358 tis. € | 335 tis. € | 304 tis. € | 302 tis. € | 467 tis. € | 301 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavomír Mrázko
LL
Konateľ
Ladislav Lengyel
LM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Mrázko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Slavomír Mrázko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-20 | 2022-05-19 |
| Tomáš Amoros | Konateľ | 2017-06-09 | 2019-05-22 |
| Tomáš Amoros | Konateľ | 2017-06-09 | 2019-05-29 |
| Ing. Alena Hudáková | Konateľ | 2013-05-01 | 2017-06-19 |
| Ing. Alena Hudáková | Konateľ | 2013-05-01 | 2017-06-09 |
| Ladislav Mrázko | Konateľ | 2013-05-01 | 2013-04-30 |
| Ladislav Mrázko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-11 | 2022-05-19 |
| Ladislav Mrázko | Konateľ | 2002-02-11 | 2013-04-30 |
| Slavomír Mrázko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-11 | 2017-06-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Slavomír Mrázko
Ladislav Lengyel
Ladislav Mrázko
Ladislav Mrázko
Slavomír Mrázko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KOŠICKÁ STAVEBNÁ, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Gemerská 3
Vznik
2002-02-11 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36212091RPO
DIČ
2020043267FS
IČ DPH
SK2020043267 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000030142GLEIF
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK2002000000003718375956FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-12-01 | Spojená škola internátna Prakovce | Zmluva o dielo - Oprava strešnej krytiny | 24k € |
| 0201-11-22 | Lekárska fakulta UPJŠ v Košiciach | Zmluva o dielo | 22k € |
| 2018-01-19 | Detský domov Nižná Kamenica | Darovacia zmluva | 404 € |
| 2026-02-19 | Stredná odborná škola technická, Kukučínova 23, Košice | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania formou odborného výcviku | 0 € |
| 2020-06-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOŠICKÁ STAVEBNÁ, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36212091/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36212091/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36212091", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →