SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DOSAV Moldava nad Bodvou, s.r.o.
- IČO36195821
- DIČ2021491725
- NACE8692
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Moldava nad Bodvou, SK. Pôsobí v odvetví 8692, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
48k €
Zisk -2 503 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
48k €
↘ -27.4% YoY
EBITDA · 2025
-727 €
Čistý zisk · 2025
-2 503 €
Aktíva spolu
24k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48k € | -727 € | -2 503 € | 24k € | RUZ závierka |
| 2024 | 66k € | 3 665 € | -779 € | 27k € | RUZ závierka |
| 2023 | 137k € | 4 853 € | 40 € | 29k € | RUZ závierka |
| 2022 | 161k € | 6 057 € | 273 € | 38k € | RUZ závierka |
| 2021 | 144k € | 6 149 € | 501 € | 34k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 48 tis. € | 66 tis. € | 137 tis. € | 161 tis. € | 144 tis. € | 123 tis. € |
| EBITDA | -727 € | 4 tis. € | 5 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | -1.5 % | 5.5 % | 3.6 % | 3.8 % | 4.3 % | 4 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | -779 € | 40 € | 273 € | 501 € | 538 € |
| Aktíva spolu | 24 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 38 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Tóth
LK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Kollár
FT
Konateľ
František Tóth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Imrich Kristián | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | — |
| Imrich Kristián | Konateľ | 2022-05-20 | — |
| Ján Šomody | Konateľ | 2022-05-20 | — |
| Ján Šomody | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | — |
| Ladislav Kollár | Konateľ | 2022-05-20 | — |
| František Tóth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-25 | 2022-11-07 |
| Imrich Kristián | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-25 | 2022-05-19 |
| Ján Šomody | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-25 | 2022-05-19 |
| Ladislav Kollár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-25 | 2022-11-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
DOSAV Moldava nad Bodvou, s.r.o.RPO
Sídlo
ČSA 35
Vznik
2000-01-17 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36195821RPO
DIČ
2021491725FS
NACE
8692
NUTS región
Košický kraj
Obec
Moldava nad Bodvou
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-04-08 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k zmluve č. 43DDZS000420 za obdobie od 1.1.2020 do 31.1.2021 | 10k € |
| 2026-03-19 | Správa majetku Košického samosprávneho kraja | Dohoda o platbách na rok 2026-2027 | 0 € |
| 2025-03-13 | Správa majetku Košického samosprávneho kraja | Dohoda o platbách na rok 2025 - 2026 | 0 € |
| 2024-10-24 | Správa majetku Košického samosprávneho kraja | Dohoda o platbách - na rok 2024 - 2025 | 0 € |
| 2024-10-02 | Správa majetku Košického samosprávneho kraja | Dodatok č. 4/2024 k Zmluve o nájme parkovacieho miesta č. 84/2009 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DOSAV Moldava nad Bodvou, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36195821/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36195821/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36195821", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →