SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BODROG TRADE s.r.o.
- IČO36193844
- DIČ2020032223
- IČ DPHSK2020032223
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Somotor, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
823 €
Zisk 19k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
823 €
↗ +2.5% YoY
EBITDA · 2025
2 209 €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
1.16mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 5 433 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 823 € | 2 209 € | 19k € | 1.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 803 € | -208 € | 20k € | 1.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2 224 € | -402 € | 21k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 677k € | 354k € | 279k € | 1.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 418k € | 261k € | 398k € | 1.23 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 823 € | 803 € | 2 tis. € | 677 tis. € | 418 tis. € | 339 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | -208 € | -402 € | 354 tis. € | 261 tis. € | 193 tis. € |
| EBITDA marža | 268.4 % | -25.9 % | -18.1 % | 52.3 % | 62.5 % | 56.9 % |
| Čistý zisk | 19 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 279 tis. € | 398 tis. € | 152 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.16 M € | 1.14 M € | 1.51 M € | 1.52 M € | 1.23 M € | 826 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Viera Sokolová
IV
Konateľ
Ing. Viera Sokolová
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Viera Sokolová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Viera Sokolová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-07-19 | 2009-05-19 |
| Ing. Viera Sokolová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-27 | 2002-07-18 |
| Dávid Benkö | Konateľ | 1999-10-01 | 2002-07-10 |
| Dávid Benkö | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-01 | 2002-07-18 |
| Ing. Viera Sokolová | Konateľ | 1999-10-01 | 2011-12-29 |
| Ing. Viera Sokolová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-01 | 2002-03-26 |
| Margita Lubinszká | Konateľ | 1999-10-01 | 2002-03-26 |
| Margita Lubinszká | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-01 | 2002-03-26 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Viera Sokolová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BODROG TRADE s.r.o.RPO
Sídlo
Obchodná 470/9
Vznik
1999-10-01 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36193844RPO
DIČ
2020032223FS
IČ DPH
SK2020032223 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Košický kraj
Obec
Somotor
Krajina
SK
IBAN
SK6102000000001352589159FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-10-17 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2022/02537 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 3 009 € |
| 2021-12-10 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN06532 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 2 424 € |
| 2019-12-11 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN02070 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 1 286 € |
| 2020-12-11 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN04620 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 1 259 € |
| 2020-07-14 | Slovenský pozemkový fond | Dodatok č. 02433/2020-PNZ -P40374/17.01 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BODROG TRADE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36193844/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36193844/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36193844", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →