AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 AGRO-VALALIKY a.s.
- IČO36191922
- DIČ2020041826
- IČ DPHSK2020041826
- NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
Akciová spoločnosť, registrovaná 1999, so sídlom v Cestice, SK. Pôsobí v odvetví Chov ost.dobytka,byvolov, 19 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
381k €
↘ -10.1% YoY
EBITDA · 2024
-154k €
Čistý zisk · 2024
-200k €
Aktíva spolu
3.12mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
19
Σ 220k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 381k € | -154k € | -200k € | 3.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 424k € | -150k € | -807k € | 3.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 723k € | -338k € | -482k € | 4.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.27 mil. € | -325k € | -616k € | 4.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.37 mil. € | 289k € | -3 489 € | 3.88 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 381 tis. € | 424 tis. € | 723 tis. € | 1.27 M € | 2.37 M € | 1.97 M € |
| EBITDA | -154 tis. € | -150 tis. € | -338 tis. € | -325 tis. € | 289 tis. € | 146 tis. € |
| EBITDA marža | -40.5 % | -35.3 % | -46.7 % | -25.6 % | 12.2 % | 7.4 % |
| Čistý zisk | -200 tis. € | -807 tis. € | -482 tis. € | -616 tis. € | -3 tis. € | -125 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.12 M € | 3.43 M € | 4.59 M € | 4.33 M € | 3.88 M € | 3.80 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FL
Člen dozorného orgánu
Filip Lukáč
IJ
Člen predstavenstva
Ing. Jakub Škultéty
IT
Člen dozorného orgánu
Ing. Tomáš Tancoš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Bederka | Člen dozorného orgánu | 2024-09-10 | — |
| Ing. Pavol Majerčák | Člen predstavenstva | 2021-04-21 | — |
| Ing. Branislav Hirner | Člen predstavenstva | 2021-04-21 | 2024-09-23 |
| Ing. Branislav Hirner | Člen predstavenstva | 2021-04-21 | 2024-09-10 |
| Róbert Kukučka | Člen dozorného orgánu | 2018-10-31 | 2024-09-10 |
| Róbert Kukučka | Člen dozorného orgánu | 2018-10-31 | 2024-09-23 |
| Ing. Jozef Jágrik | Člen dozorného orgánu | 2015-12-09 | 2018-10-31 |
| Ing. Jozef Jágrik | Člen dozorného orgánu | 2015-12-09 | 2018-12-04 |
| Ing. Katarína Slivenská | predseda | 2015-03-04 | 2017-10-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Andrea Tkáčová
Tomáš Kukučka
Vlastimil Majerčák
Peter Vančo
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGRO-VALALIKY a.s.RPO
Sídlo
Cestice 1023
Vznik
1999-07-01 · 27 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36191922RPO
DIČ
2020041826FS
IČ DPH
SK2020041826 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Cestice
Krajina
SK
IBAN
SK3211110000006615150053FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-09-04 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí NFP Č.KE02703 | 324k € |
| 2023-03-07 | Valaliky Industrial Park, s.r.o. | Kúpna zmluva | 124k € |
| 2019-05-16 | InvEast SK, s.r.o. | Dohoda o náhrade škody | 74k € |
| 2023-03-07 | Valaliky Industrial Park, s.r.o. | Kúpna zmluva | 40k € |
| 2024-10-16 | Slovenský pozemkový fond | Kúpna zmluva č. 03701/2024-PKZ -K40529/24.00-AGRO-VALALIKY a.s., k.ú.Haniska, okres Košice-okolie | 30k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO-VALALIKY a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36191922/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36191922/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36191922", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →