SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SABAR, s.r.o., v konkurze v konkurze
- IČO36191621
- DIČ2020033785
- NACE0891 · Ťažba chem.,hnoj.nerast.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Markušovce, SK. Pôsobí v odvetví Ťažba chem.,hnoj.nerast..
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2018
1.81 mil. €
Zisk 363k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2018
1.81mil. €
↗ +13.5% YoY
EBITDA · 2018
381k €
Čistý zisk · 2018
363k €
Aktíva spolu
1.62mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
310 €
Dlh zdravotnej poisťovne
43k €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1.81 mil. € | 381k € | 363k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2017 | 1.6 mil. € | -409k € | -421k € | 1.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2016 | 1.91 mil. € | -6 618 € | -25k € | 1.89 mil. € | RUZ závierka |
| 2015 | 2.75 mil. € | 98k € | 61k € | 1.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2014 | 3.29 mil. € | 85k € | 40k € | 1.79 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.81 M € | 1.60 M € | 1.91 M € | 2.75 M € | 3.29 M € |
| EBITDA | 381 tis. € | -409 tis. € | -7 tis. € | 98 tis. € | 85 tis. € |
| EBITDA marža | 21.1 % | -25.6 % | -0.3 % | 3.5 % | 2.6 % |
| Čistý zisk | 363 tis. € | -421 tis. € | -25 tis. € | 61 tis. € | 40 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.62 M € | 1.76 M € | 1.89 M € | 1.71 M € | 1.79 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Čižmárik
IĽ
Konateľ
Ing. Ľuboš Kováč
IĽ
Konateľ
Ing. Ľuboš Kováč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Čižmárik | Konateľ | 2005-09-20 | 2007-07-27 |
| Ing. Vladimír Čižmárik | Konateľ | 2005-09-20 | 2007-06-18 |
| Ing. Ľuboš Kováč | Konateľ | 2004-09-06 | 2005-09-20 |
| Ing. Ľuboš Kováč | Konateľ | 2004-09-06 | 2005-11-11 |
| Ing. Anton Sabo | Konateľ | 2004-05-21 | 2005-09-20 |
| Ing. Anton Sabo | Konateľ | 2004-05-21 | 2005-11-11 |
| Ing. Anton Karoli, CSc. | Konateľ | 2002-03-29 | 2004-05-26 |
| Ing. Anton Karoli, CSc. | Konateľ | 2002-03-29 | 2004-05-20 |
| Ing. Ladislav Kručko | Konateľ | 2002-03-29 | 2004-09-06 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľuboš Kováč
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
SABAR, s.r.o., v konkurzeRPO
Sídlo
Pod Stožkami 10
Vznik
1999-07-01 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36191621RPO
DIČ
2020033785FS
NACE
0891 · Ťažba chem.,hnoj.nerast.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Markušovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-07-29 | Krajská prokuratúra v Banskej Bystrici | Dohoda o zániku zmluvy o dielo č. Z201516219_Z | 14k € |
| 2015-07-17 | Krajská prokuratúra | Zmluva o dielo | 14k € |
| 2015-12-14 | Rudné bane, š. p. | Prenájom nehnuteľnosti - rok 2016 | 9 392 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SABAR, s.r.o., v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2024-06-14
Mestský súd Košice vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: SABAR, s.r.o., v konkurze, so sídlom: Pod Stožkami 10, 053 21 Markušovce, IČO: 36 191 621, ktorého správcom podstaty je: Ing. Viliam Lafko, so sídlom kancelárie: Murgašova 3, 040 01 Košice, zn. správcu: S1424, o uložení záväzného pokynu správcovi podstaty takto
bankruptcy
2022-07-14
O Z N A M
Okresný súd Košice I v právnej veci úpadcu: SABAR, s.r.o., v konkurze, so sídlom: Pod Stožkami 10, 053 21 Markušovce, IČO: 36 191 621, uznesením zo dňa 25.04.2022, č. k.: 31K/21/2019-921, potvrdil prevod pohľadávok z pôvodného veriteľa: Sociálna poisťovňa, ústredie, so sídlom: Ul. 29. augusta č. 8 a 10, 813 63 Bratislava 1, IČO: 30 807 484, na navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom: Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, vedených v zozname pohľadávok
bankruptcy
2022-04-25
Okresný súd Košice I v právnej veci úpadcu: SABAR, s.r.o., v konkurze, so sídlom: Pod Stožkami 10, 053 21 Markušovce, IČO: 36 191 621, o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom: Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na potvrdenie nadobudnutia pohľadávok takto
bankruptcy
2021-09-27
O Z N A M
Okresný súd Košice I v právnej veci úpadcu: SABAR, s.r.o., v konkurze, so sídlom: Pod Stožkami 10, 053 21 Markušovce, IČO: 36 191 621, uznesením zo dňa 16.08.2021, č. k. 31K/21/2019-855 povolil vstup do konkurzného konania navrhovateľovi: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom: Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005 namiesto pôvodného veriteľa: Slovenská republika - Daňový úrad Košice, so sídlom: Železničná 1, 041 90 Košice, v časti postúpených pohľadávok vedených v
bankruptcy
2021-08-16
Okresný súd Košice I v právnej veci úpadcu: SABAR, s.r.o., v konkurze, so sídlom: Pod Stožkami 10, 053 21 Markušovce, IČO: 36 191 621, ktorého správcom podstaty je: Ing. Viliam Lafko, so sídlom kancelárie: Murgašova 3, 040 01 Košice, zn. správcu: S1424, o návrhu navrhovateľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom: Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005 na povolenie vstupu do konania takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36191621/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36191621/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36191621", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →