SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 I.P.O.S. s.r.o.
- IČO36189421
- DIČ2020045665
- IČ DPHSK2020045665
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-11k €
Čistý zisk · 2025
-14k €
Aktíva spolu
229k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 500 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -11k € | -14k € | 229k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -6 709 € | -10k € | 242k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.21 mil. € | 328k € | 256k € | 542k € | RUZ závierka |
| 2022 | 300k € | 15k € | 12k € | 356k € | RUZ závierka |
| 2021 | 55k € | -3 160 € | -4 511 € | 314k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | 1.21 M € | 300 tis. € | 55 tis. € | 200 tis. € |
| EBITDA | -11 tis. € | -7 tis. € | 328 tis. € | 15 tis. € | -3 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | — | — | 27 % | 5.1 % | -5.7 % | 1.2 % |
| Čistý zisk | -14 tis. € | -10 tis. € | 256 tis. € | 12 tis. € | -5 tis. € | 860 € |
| Aktíva spolu | 229 tis. € | 242 tis. € | 542 tis. € | 356 tis. € | 314 tis. € | 267 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Pieš
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Pieš
TP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Pieš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Pieš | Konateľ | 2015-03-09 | 2022-12-21 |
| Pavlína Tomanková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-19 | 2015-03-27 |
| Jozef Tomanka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-22 | 2005-05-18 |
| Viliam Kolesnáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-05-12 | 2004-07-21 |
| Ľuboslava Ladomirjaková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-24 | 2003-05-11 |
| Jozef Tomanka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-12-17 | 2004-07-21 |
| Ľuboslava Štefková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-12-17 | 2002-09-23 |
| Miroslav Kollár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-12-17 | 2004-07-21 |
| Jozef Tomanka | Konateľ | 1999-03-11 | 2003-05-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Pieš
Tomáš Pieš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
I.P.O.S. s.r.o.RPO
Sídlo
Borodáčova 25
Vznik
1999-03-11 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36189421RPO
DIČ
2020045665FS
IČ DPH
SK2020045665 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK4611000000002942002789FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-10-18 | Obec Svinica | Sponzorská zmluva | 500 € |
| 2023-08-15 | Obec Svinica | Dodatok č. 14 k Zmluve o dielo zo dňa 16.11.2020 | 0 € |
| 2022-10-25 | Obec Svinica | Dodatok č. 13 k zmluve o dielo zo dňa 13.11.2002 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
I.P.O.S. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36189421/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36189421/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36189421", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →