SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 YMCOD, spol. s r.o.

  • IČO36189278
  • DIČ2020042750
  • IČ DPHSK2020042750
  • NACE5231

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Nižný Klátov, SK. Pôsobí v odvetví 5231.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 654k € Zisk -20k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
654k €
↘ -4.4% YoY
EBITDA · 2024
127k €
Čistý zisk · 2024
-20k €
Aktíva spolu
730k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 248k 497k 753k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 654k € 127k € -20k € 730k € RUZ závierka
2023 684k € 195k € 38k € 727k € RUZ závierka
2022 617k € 168k € 18k € 885k € RUZ závierka
2021 576k € 290k € 157k € 661k € RUZ závierka
2020 592k € 215k € 77k € 618k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby654 tis. €684 tis. €617 tis. €576 tis. €592 tis. €595 tis. €
EBITDA127 tis. €195 tis. €168 tis. €290 tis. €215 tis. €189 tis. €
EBITDA marža19.4 %28.5 %27.3 %50.2 %36.4 %31.8 %
Čistý zisk-20 tis. €38 tis. €18 tis. €157 tis. €77 tis. €64 tis. €
Aktíva spolu730 tis. €727 tis. €885 tis. €661 tis. €618 tis. €600 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Hlavačka
Od 2022-05-20
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Pätoprstý
Od 2022-05-20
IJ
Konateľ
Ing. Ján Hlavačka
Od 1999-03-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Milan Pätoprstý Konateľ 1999-03-03
Ing. Ján Hlavačka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-10-18 2022-05-19
Milan Pätoprstý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-10-18 2022-05-19
Ing. Ján Hlavačka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-02 2002-10-17
Milan Pätoprstý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-02 2002-10-17
Ing. Ján Hlavačka Konateľ 1999-03-03 2022-05-19
Ing. Ján Hlavačka Konateľ 1999-03-03 2002-10-17
Ing. Ján Hlavačka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-03 2001-05-01
Milan Pätoprstý Konateľ 1999-03-03 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
YMCOD, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Tichá 252/8
Vznik
1999-03-03 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36189278RPO
DIČ
2020042750FS
IČ DPH
SK2020042750 · aktívneFS
NACE
5231
NUTS región
Košický kraj
Obec
Nižný Klátov
Krajina
SK
IBAN
SK3675000000000004819910FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
YMCOD, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36189278/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36189278/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36189278",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →