SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SLOVTERM s.r.o.

  • IČO36187801
  • DIČ2020058436
  • IČ DPHSK2020058436
  • NACE4684

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4684.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 435k € Zisk 24k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
435k €
↗ +165.9% YoY
EBITDA · 2025
52k €
Čistý zisk · 2025
24k €
Aktíva spolu
214k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 158k 316k 478k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 435k € 52k € 24k € 214k € RUZ závierka
2024 163k € -7 863 € -7 300 € 297k € RUZ závierka
2023 361k € 19k € 4 971 € 330k € RUZ závierka
2022 323k € 47k € 20k € 430k € RUZ závierka
2021 251k € 22k € 20k € 301k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby435 tis. €163 tis. €361 tis. €323 tis. €251 tis. €164 tis. €
EBITDA52 tis. €-8 tis. €19 tis. €47 tis. €22 tis. €21 tis. €
EBITDA marža11.9 %-4.8 %5.2 %14.5 %8.8 %12.6 %
Čistý zisk24 tis. €-7 tis. €5 tis. €20 tis. €20 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu214 tis. €297 tis. €330 tis. €430 tis. €301 tis. €250 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Macko
Od 2023-02-14
IM
Konateľ
Ing. Miloš Macko
Od 2012-03-19
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Macko
Od 2012-04-05
Do 2023-02-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Emil Macko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-24 2012-04-04
Ing. Miloš Macko Konateľ 2003-12-17 2012-04-04
Ing. Miloš Macko Konateľ 2003-12-17 2006-10-23
Ing. Miloš Macko Konateľ 2003-12-17 2012-03-19
Ing. Miloš Macko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-17 2006-10-23
Anna Patzová rod. Moricová predseda 1999-12-01 2001-12-14
Mgr. Iryna Macková Člen dozorného orgánu 1999-12-01 2003-11-04
Mgr. Iryna Macková Člen dozorného orgánu 1999-12-01 2003-10-20
Renáta Vinclérová podpredseda 1999-12-01 2001-12-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLOVTERM s.r.o.RPO
Sídlo
Národná trieda 76
Vznik
1998-12-02 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36187801RPO
DIČ
2020058436FS
IČ DPH
SK2020058436 · aktívneFS
NACE
4684
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK3475000000000383517743FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOVTERM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36187801/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36187801/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36187801",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →