SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EUROSPAN, s.r.o.

  • IČO36182061
  • DIČ2020039373
  • IČ DPHSK2020039373
  • NACE4683

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 5 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.42 mil. € Zisk 20k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.42mil. €
↘ -20.9% YoY
EBITDA · 2024
194k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
2.04mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 73k €
EU projekty
1
Σ 351k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.42 mil. € 194k € 20k € 2.04 mil. € RUZ závierka
2023 3.06 mil. € 205k € 24k € 1.94 mil. € RUZ závierka
2022 3.14 mil. € 207k € 8 295 € 2.13 mil. € RUZ závierka
2021 2.98 mil. € 255k € 3 510 € 2.15 mil. € RUZ závierka
2020 2.44 mil. € 280k € 4 079 € 2.11 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.42 M €3.06 M €3.14 M €2.98 M €2.44 M €2.98 M €
EBITDA194 tis. €205 tis. €207 tis. €255 tis. €280 tis. €294 tis. €
EBITDA marža8 %6.7 %6.6 %8.6 %11.5 %9.9 %
Čistý zisk20 tis. €24 tis. €8 tis. €4 tis. €4 tis. €21 tis. €
Aktíva spolu2.04 M €1.94 M €2.13 M €2.15 M €2.11 M €2.02 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mgr. Martina Miklošová
Od 2025-08-20
MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Chrobák
Od 2025-08-20
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Lenka Chrobáková
Od 2025-08-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Chrobák Konateľ 2025-06-23
Ing. Marián Chrobák Konateľ 2000-10-31
Ing. Marián Chrobák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-23 2025-08-19
Ing. Marián Chrobák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-06-27 2022-08-22
Marián Chrobák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-08 2017-06-26
Marián Chrobák Konateľ 2000-11-21 2005-12-07
Marián Chrobák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-11-21 2005-12-07
Jozef Naď Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-03-15 2000-11-20
Jozef Naď Konateľ 1998-01-23 2000-11-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Chrobák
od 2025-10-21
Lenka Chrobáková
od 2025-10-21
Martina Miklošová
od 2025-10-21
Marián Chrobák
od 2017-07-17 · do 2025-10-21
Marián Chrobák
od 2017-01-31 · do 2017-07-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EUROSPAN, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 5852/11
Vznik
1998-01-23 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36182061RPO
DIČ
2020039373FS
IČ DPH
SK2020039373 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK1131000000004350361808FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 73k € celková hodnota 2026-02-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-01-24 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR–111SP/LSKxP–1101/0492/26 339k €
2018-01-11 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 180k €
2020-07-13 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 179k €
2013-09-03 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1101/0536/07 158k €
2017-08-08 Okresný súd Michalovce Kúpna zmluva 95k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUROSPAN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36182061/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36182061/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36182061",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →