🇸🇰 STEELINVEST, s.r.o.
- IČO36181625
- DIČ2020057523
- IČ DPHSK2020057523
- LEI529900VRFS8WN3JRXP94
- NACE4682
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Košice - mestská časť Sever, SK. Pôsobí v odvetví 4682.
Rizikový profil na prvý pohľad.
Risk signály cez 10 kontrol.
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Päť rokov finančných výkazov.
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.3 mil. € | 796k € | 494k € | 3.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 16.25 mil. € | 103k € | 80k € | 4.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 20.91 mil. € | 537k € | 501k € | 5.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 29.72 mil. € | 584k € | 529k € | 5.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 21.16 mil. € | 292k € | 132k € | 4.41 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 34.30 M € | 16.25 M € | 20.91 M € | 29.72 M € | 21.16 M € | 18.17 M € |
| EBITDA | 796 tis. € | 103 tis. € | 537 tis. € | 584 tis. € | 292 tis. € | 51 tis. € |
| EBITDA marža | 2.3 % | 0.6 % | 2.6 % | 2 % | 1.4 % | 0.3 % |
| Čistý zisk | 494 tis. € | 80 tis. € | 501 tis. € | 529 tis. € | 132 tis. € | 37 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.52 M € | 4.53 M € | 5.01 M € | 5.98 M € | 4.41 M € | 4.38 M € |
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Karol Lipták, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-07-09 | 2022-05-19 |
| Ing. Karol Lipták, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-02-01 | 2014-07-08 |
| Ing. Karol Lipták, PhD. | Konateľ | 2008-01-29 | 2023-12-27 |
| Ing. Karol Lipták, PhD. | Konateľ | 2008-01-29 | 2014-07-08 |
| Ing. Karol Lipták, PhD. | Konateľ | 2008-01-29 | 2023-12-14 |
| Ing. Oksana Hirmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-22 | 2022-07-22 |
| Ing. Oksana Hirmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-10-24 | 2006-12-21 |
| Ing. Oksana Hirmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-02 | 2003-10-23 |
| Veronika Khristianovskaya | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-06-02 | 2003-10-23 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
Identifikátory cez 15 polí.
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Zákon →
Posledné regulačné a OV záznamy.
Celá firma jedným requestom.
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36181625/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36181625", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.