SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HGA s. r. o.
- IČO36180319
- DIČ2021354071
- IČ DPHSK2021354071
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
6 015 €
Zisk -1 450 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6 015 €
↗ +568.3% YoY
EBITDA · 2025
5 880 €
Čistý zisk · 2025
-1 450 €
Aktíva spolu
9 638 €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
17 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 015 € | 5 880 € | -1 450 € | 9 638 € | RUZ závierka |
| 2024 | 900 € | 808 € | 384 € | 10k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -225 € | -321 € | 8 648 € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -91 € | -7 409 € | 8 724 € | RUZ závierka |
| 2021 | 1 400 € | -1 284 € | -8 601 € | 16k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6 tis. € | 900 € | — | — | 1 tis. € | 22 tis. € |
| EBITDA | 6 tis. € | 808 € | -225 € | -91 € | -1 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 97.8 % | 89.8 % | — | — | -91.7 % | 68.3 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | 384 € | -321 € | -7 tis. € | -9 tis. € | 979 € |
| Aktíva spolu | 10 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 16 tis. € | 143 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Hegedüsová
JH
Konateľ
Jana Hegedüsová
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Hegedüš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Hegedüš | Konateľ | 2021-11-16 | — |
| Jana Hegedüsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-12-03 | 2025-01-10 |
| Jana Hegedüsová | Konateľ | 2021-11-16 | 2025-01-10 |
| Jana Hegedüsová | Konateľ | 2021-11-16 | 2025-01-08 |
| Ing. Anna Hegedüsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-04 | 2021-12-02 |
| Miroslav Hegedüs | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-04 | 2021-12-02 |
| Ing. Anna Hegedüsová | Konateľ | 2004-09-13 | 2021-12-02 |
| Ing. Anna Hegedüsová | Konateľ | 2004-09-13 | 2021-05-03 |
| Ing. Anna Hegedűšová | Konateľ | 2004-09-13 | 2017-06-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HGA s. r. o.RPO
Sídlo
Veterná 9
Vznik
1997-12-23 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36180319RPO
DIČ
2021354071FS
IČ DPH
SK2021354071 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK7411000000002624752242FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-11-13 | Technická univerzita v Košiciach | Zmluva o poskytnutí audítorských služieb č. 10/2012 (TUKE - 75/190501/2012-ATYP) | 9 990 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HGA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36180319/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36180319/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36180319", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →