SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BALOG, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice
- IČO36180297
- DIČ2020044510
- IČ DPHSK2020044510
- NACE4684
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4684.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
98k €
Zisk 506 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
98k €
↗ +0.2% YoY
EBITDA · 2025
2 112 €
Čistý zisk · 2025
506 €
Aktíva spolu
271k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98k € | 2 112 € | 506 € | 271k € | RUZ závierka |
| 2024 | 98k € | 6 148 € | 4 405 € | 253k € | RUZ závierka |
| 2023 | 110k € | 4 349 € | 3 190 € | 241k € | RUZ závierka |
| 2022 | 109k € | 5 634 € | 4 315 € | 224k € | RUZ závierka |
| 2021 | 116k € | -811 € | -4 487 € | 207k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 98 tis. € | 98 tis. € | 110 tis. € | 109 tis. € | 116 tis. € | 110 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | 6 tis. € | -811 € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 2.1 % | 6.3 % | 4 % | 5.1 % | -0.7 % | 4.7 % |
| Čistý zisk | 506 € | 4 tis. € | 3 tis. € | 4 tis. € | -4 tis. € | 960 € |
| Aktíva spolu | 271 tis. € | 253 tis. € | 241 tis. € | 224 tis. € | 207 tis. € | 186 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Estera Balogová
OB
Konateľ
Ondrej Balog
OB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Balog
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Estera Balogová | Konateľ | 1997-12-17 | — |
| Estera Balogová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-27 | 2022-05-19 |
| Ondrej Balog | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-27 | 2022-05-19 |
| Estera Balogová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-12-29 | 1998-03-26 |
| Estera Balogová | Konateľ | 1997-12-29 | 2014-11-19 |
| Ondrej Balog | Konateľ | 1997-12-29 | 2022-05-19 |
| Ondrej Balog | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-12-29 | 1998-03-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BALOG, spoločnosť s ručením obmedzeným KošiceRPO
Sídlo
Ždiarska 19/1446
Vznik
1997-12-29 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36180297RPO
DIČ
2020044510FS
IČ DPH
SK2020044510 · aktívneFS
NACE
4684
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK7002000000001230784351FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-04-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
| 2017-08-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia prac. miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac podľa § 54 ods.1 písm.a) zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v platnom znení v rámci NP „Chceme byť aktívni na TP (50+)" | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BALOG, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36180297/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36180297/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36180297", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →