SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SETTOUR SLOVAKIA spol. s r.o.

  • IČO36179825
  • DIČ2020057314
  • IČ DPHSK2020057314
  • NACE7912 · Čin.cestov.kancelárií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Čin.cestov.kancelárií, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.12mil. €
↘ -12.3% YoY
EBITDA · 2024
-11k €
Čistý zisk · 2024
-19k €
Aktíva spolu
1.17mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 241k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.12 mil. € -11k € -19k € 1.17 mil. € RUZ závierka
2023 3.55 mil. € 33k € 15k € 1.13 mil. € RUZ závierka
2022 2.69 mil. € 119k € 76k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2021 1.3 mil. € 20k € -4 054 € 474k € RUZ závierka
2020 2.46 mil. € 31k € -3 117 € 618k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.12 M €3.55 M €2.69 M €1.30 M €2.46 M €9.63 M €
EBITDA-11 tis. €33 tis. €119 tis. €20 tis. €31 tis. €27 tis. €
EBITDA marža-0.3 %0.9 %4.4 %1.6 %1.3 %0.3 %
Čistý zisk-19 tis. €15 tis. €76 tis. €-4 tis. €-3 tis. €-825 €
Aktíva spolu1.17 M €1.13 M €1.11 M €474 tis. €618 tis. €2.07 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Hegyi
Od 2022-08-24
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Andrej Maťko
Od 2022-05-24
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Hegyi
Od 1997-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Andrej Maťko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-13 2022-05-23
Ing. Jozef Hegyi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-13 2022-08-23
Ing. Andrej Maťko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-10-22 2010-01-12
Ing. Jozef Hegyi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-10-22 2010-01-12
Ing. Andrej Maťko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-07-28 2008-10-21
Ing. Jozef Hegyi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-07-28 2008-10-21
MVDr. Darina Hegyiová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-07-28 2008-10-21
Neonila Maťko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-07-28 2008-10-21
Ing. Andrej Maťko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-05-17 2003-07-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Hegyi
od 2021-04-22
Andrej Maťko
od 2021-04-22
Jozef Hegyi
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SETTOUR SLOVAKIA spol. s r.o.RPO
Sídlo
Lazaretská 29
Vznik
1997-12-15 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36179825RPO
DIČ
2020057314FS
IČ DPH
SK2020057314 · aktívneFS
NACE
7912 · Čin.cestov.kancelárií
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1311000000002628206249FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 241k € celková hodnota 2024-12-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-11-29 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 121k €
2022-06-28 Ministerstvo dopravy a výstavby SR Zmluva o poskytnutí finančného príspevku v rámci Schémy štátnej pomoci na podporu podnikov v súvislosti s vypuknutím ochorenia COVID-19 – dotácie na fixné náklady č. SA.62256 (2021/N) v znení dodatku č. 1 75k €
2021-11-29 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 24k €
2022-05-12 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 19k €
2024-12-03 Hlavné mesto SR Bratislava Dodatok č.2 k Zmluve o spolupráci obsahuje úpravu vzájomných práv a povinností v súvisloti so sprostredkovaním úhrad ceny za dočasné parkovanie v zóne. 720 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SETTOUR SLOVAKIA spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36179825/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36179825/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36179825",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →