SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Veolia Energia Východné Slovensko, s.r.o.
- IČO36179345
- DIČ2020051242
- IČ DPHSK7020000097
- NACE3530 · Dodávka pary,vzduchu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví Dodávka pary,vzduchu, 107 verejných zmlúv v CRZ, 4 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 75/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
7.93 mil. €
Zisk -26k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
7.93mil. €
↘ -17.3% YoY
EBITDA · 2024
352k €
Čistý zisk · 2024
-26k €
Aktíva spolu
4.18mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
107
Σ 46k €
EU projekty
4
Σ 1.8 mil. €
Kredit
B· 75/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
75 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.93 mil. € | 352k € | -26k € | 4.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 9.59 mil. € | 457k € | 119k € | 4.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.89 mil. € | 364k € | 60k € | 3.5 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.24 mil. € | 236k € | -29k € | 3.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 6.31 mil. € | 167k € | -276k € | 3.67 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.93 M € | 9.59 M € | 5.89 M € | 5.24 M € | 6.31 M € | 6.77 M € |
| EBITDA | 352 tis. € | 457 tis. € | 364 tis. € | 236 tis. € | 167 tis. € | 76 tis. € |
| EBITDA marža | 4.4 % | 4.8 % | 6.2 % | 4.5 % | 2.6 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | -26 tis. € | 119 tis. € | 60 tis. € | -29 tis. € | -276 tis. € | -182 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.18 M € | 4.76 M € | 3.50 M € | 3.95 M € | 3.67 M € | 4.32 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BL
Konateľ
Benedikt Lavrinčík
IP
Konateľ
Ing. Peter Kurilla, PhD.
IP
Konateľ
Ing. Peter Dobrý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Kot | Konateľ | 2012-10-01 | 2017-07-13 |
| Miroslav Kot | Konateľ | 2012-10-01 | 2017-06-30 |
| Ing. Vojtech Červenka | Konateľ | 2009-10-15 | 2012-11-05 |
| Ing. Vojtech Červenka | Konateľ | 2009-10-15 | 2012-10-01 |
| Ing. Tomáš Koval | Konateľ | 2009-07-01 | 2019-01-21 |
| Ing. Tomáš Koval | Konateľ | 2009-07-01 | 2018-12-31 |
| Ing. Tibor Roman | Konateľ | 2009-01-24 | 2008-12-31 |
| Ing. Ľuboš Kertész | Konateľ | 2009-01-01 | 2021-05-31 |
| Ing. Ľuboš Kertész | Konateľ | 2009-01-01 | 2021-06-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Dobrý
Peter Kurilla
Benedikt Lavrinčík
Peter Kurilla
Benedikt Lavrinčík
Peter Dobrý
Ľuboš Kertész
Tomáš Koval
Philippe Guitard
Miroslav Kot
Peter Martinka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
Veolia Energia Východné Slovensko, s.r.o.RPO
Sídlo
Trieda SNP 37
Vznik
1997-12-04 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36179345RPO
DIČ
2020051242FS
IČ DPH
SK7020000097 · aktívneFS
NACE
3530 · Dodávka pary,vzduchu
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-04-04 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC451-2017-20/M132 | 610k € |
| 2018-04-04 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC451-2017-20/M133 | 412k € |
| 2020-07-06 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC451-2019-50/Z652 | 391k € |
| 2018-04-04 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC451-2017-20/M134 | 263k € |
| 2014-12-22 | Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach | Dohoda číslo 3165110223 o platbách za opakované dodanie tovarov | 30k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Veolia Energia Východné Slovensko, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36179345/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36179345/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36179345", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →