SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGROprofit Boliarov, s.r.o.
- IČO36175552
- DIČ2020042453
- IČ DPHSK2020042453
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Boliarov, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 19 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
611k €
↗ +40.5% YoY
EBITDA · 2025
151k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
1.08mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
19
Σ 243k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
545 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 611k € | 151k € | 14k € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 435k € | 209k € | 9 913 € | 1 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 413k € | 113k € | 4 238 € | 245k € | RUZ závierka |
| 2022 | 568k € | 192k € | 5 972 € | 984k € | RUZ závierka |
| 2021 | 406k € | 102k € | -1 154 € | 929k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 611 tis. € | 435 tis. € | 413 tis. € | 568 tis. € | 406 tis. € | 352 tis. € |
| EBITDA | 151 tis. € | 209 tis. € | 113 tis. € | 192 tis. € | 102 tis. € | 102 tis. € |
| EBITDA marža | 24.7 % | 47.9 % | 27.4 % | 33.9 % | 25.2 % | 29 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | 6 tis. € | -1 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.08 M € | 1.00 M € | 245 tis. € | 984 tis. € | 929 tis. € | 912 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Hrehor
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Hrehor
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Hrehor
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Hrehor | Konateľ | 1997-07-17 | — |
| Ing. Jaroslav Hrehor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-12-03 | 2022-04-25 |
| Ing. Jaroslav Hrehor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-21 | 2002-12-02 |
| Ing. Pavol Jesenský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-21 | 2002-12-02 |
| Ing. Jaroslav Hrehor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-07-17 | 1998-10-20 |
| Ing. Jaroslav Hrehor | Konateľ | 1997-07-17 | 2022-04-25 |
| Ing. Pavol Jesenský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-07-17 | 1998-10-20 |
| Ing. Pavol Jesenský | Konateľ | 1997-07-17 | 2000-03-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jaroslav Hrehor
Jaroslav Hrehor
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGROprofit Boliarov, s.r.o.RPO
Sídlo
7
Vznik
1997-07-17 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36175552RPO
DIČ
2020042453FS
IČ DPH
SK2020042453 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Boliarov
Krajina
SK
IBAN
SK2209000000000440320825FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041KE520412 | 110k € |
| 2017-08-25 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041KE060117 | 80k € |
| 2025-12-12 | Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach | Rámcová dohoda | 40k € |
| 2023-01-04 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041KE500025 | 30k € |
| 2025-07-10 | Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach | Rámcová dohoda | 23k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROprofit Boliarov, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36175552/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36175552/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36175552", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →