SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 S.V.I.M. s.r.o.
- IČO36173070
- DIČ2020050824
- IČ DPHSK2020050824
- NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
194k €
Zisk 81k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
194k €
↗ +6.2% YoY
EBITDA · 2025
123k €
Čistý zisk · 2025
81k €
Aktíva spolu
1.06mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194k € | 123k € | 81k € | 1.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 183k € | 108k € | 69k € | 1.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 192k € | 120k € | 82k € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 180k € | 80k € | 46k € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 144k € | 89k € | 55k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 194 tis. € | 183 tis. € | 192 tis. € | 180 tis. € | 144 tis. € | 114 tis. € |
| EBITDA | 123 tis. € | 108 tis. € | 120 tis. € | 80 tis. € | 89 tis. € | 56 tis. € |
| EBITDA marža | 63.2 % | 59.4 % | 62.5 % | 44.5 % | 61.4 % | 48.9 % |
| Čistý zisk | 81 tis. € | 69 tis. € | 82 tis. € | 46 tis. € | 55 tis. € | 25 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.06 M € | 1.06 M € | 1.09 M € | 1.09 M € | 1.22 M € | 1.20 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Imrich Fabian
VN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viliam Novaček
VN
Konateľ
Viliam Novaček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Imrich Fabian | Konateľ | 1997-05-06 | — |
| Imrich Fabián | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-24 | 2022-02-11 |
| Viliam Nováček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-24 | 2022-02-11 |
| Imrich Fabián | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-04 | 2006-10-23 |
| Viliam Nováček | Konateľ | 2001-10-01 | 2003-04-07 |
| Viliam Novaček | Konateľ | 2001-09-19 | 2022-02-11 |
| Viliam Nováček | Konateľ | 2001-09-19 | 2017-06-28 |
| Viliam Nováček | Konateľ | 2001-09-19 | 2006-10-23 |
| Imrich Fabián | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-02-25 | 2002-03-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
S.V.I.M. s.r.o.RPO
Sídlo
Muškátová 5
Vznik
1997-05-06 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36173070RPO
DIČ
2020050824FS
IČ DPH
SK2020050824 · aktívneFS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK8975000000000413594513FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S.V.I.M. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36173070/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36173070/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36173070", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →