SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurze v konkurze
- IČO36172430
- DIČ2020056500
- IČ DPHSK2020056500
- NACE3821 · Spracúv.bezp.odpadu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Spracúv.bezp.odpadu.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
343 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
35 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.
| — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Konateľ
Ing. Ivan Šebesta
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Šebestová
IP
Konateľ
Ing. Peter Šebesta
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Šebesta | Konateľ | 2013-08-12 | 2017-06-12 |
| Ing. Ivan Šebesta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-11 | 2014-12-29 |
| Zuzana Šebestová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-11 | 2011-11-11 |
| Veronika Šebestová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-25 | 2014-12-29 |
| Veronika Šebestová | Konateľ | 2009-12-10 | 2013-08-12 |
| Veronika Šebestová | Konateľ | 2009-12-10 | 2013-09-03 |
| Prof. MVDr. Dionýz Maté | Konateľ | 2004-09-09 | 2008-10-23 |
| Prof. MVDr. Dionýz Maté | Konateľ | 2004-09-09 | 2008-10-21 |
| Ing. Peter Šebesta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-30 | 2010-05-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Šebesta
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurzeRPO
Sídlo
Slovenská 16
Vznik
1997-04-15 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36172430RPO
DIČ
2020056500FS
IČ DPH
SK2020056500 · aktívneFS
NACE
3821 · Spracúv.bezp.odpadu
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2011110000001092014016FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-05-11 | Ministerstvo hospodárstva SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-21SP-0901/0096/34 | 2.41 mil. € |
| 2013-03-13 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti č. KaHR-21SP-0901/0096/34/ZZ44 | 0 € |
| 2013-03-13 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. KaHR-21SP-0901/0096/34/ZZ45 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2024-02-26
Mestský súd Košice vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurze, so sídlom: Slovenská 16, 040 01 Košice, IČO: 36 172 430, práv. zast.: ILLEŠ, advokátska kancelária s.r.o., so sídlom: Františkánska 5, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 52 082 881, o návrhu správcu podstaty: KRÁLIK & PARTNERS, konkurzy a reštrukturalizácie k.s., so sídlom kancelárie: Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, zn. správcu: S1742, na uloženie záväzného pokynu v rámci
bankruptcy
2023-12-11
Mestský súd Košice vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurze, so sídlom: Slovenská 16, 040 01 Košice, IČO: 36 172 430, práv. zast.: ILLEŠ, advokátska kancelária s.r.o., so sídlom: Františkánska 5, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 52 082 881, o návrhu správcu podstaty: KRÁLIK & PARTNERS, konkurzy a reštrukturalizácie k.s., so sídlom kancelárie: Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, zn. správcu: S1742, na vydanie opravného uznesenia takto
bankruptcy
2023-11-16
Mestský súd Košice vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurze, so sídlom: Slovenská 16, 040 01 Košice, IČO: 36 172 430, práv. zast.: ILLEŠ, advokátska kancelária s.r.o., so sídlom: Františkánska 5, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 52 082 881, o návrhu správcu podstaty: KRÁLIK & PARTNERS, konkurzy a reštrukturalizácie k.s., so sídlom kancelárie: Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, zn. správcu: S1742, na uloženie záväzného pokynu v rámci
bankruptcy
2023-03-27
Okresný súd Košice I vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurze, so sídlom: Slovenská 16, 040 01 Košice, IČO: 36 172 430, práv. zast.: ILLEŠ, advokátska kancelária s.r.o., so sídlom: Floriánska 19, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 52 082 881, ktorého správcom podstaty je: KRÁLIK & PARTNERS, konkurzy a reštrukturalizácie, so sídlom kancelárie: Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, zn. správcu: S1742, o výkone dohľadu súdom po konaní prvej
bankruptcy
2023-01-20
Okresný súd Košice I v právnej veci úpadcu: EKOENERGETIKA s.r.o. Košice, v konkurze, so sídlom: Slovenská 16, 040 01 Košice, IČO: 36 172 430, práv. zast.: ILLEŠ, advokátska kancelária s.r.o., so sídlom: Floriánska 19, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 52 082 881, uznesením zo dňa 14.12.2022, č. k.: 32K/13/2019-1306, potvrdil prevod pohľadávky z pôvodného veriteľa: Sociálna poisťovňa, ústredie, so sídlom: Ul. 29. augusta č. 8 a 10, 813 63 Bratislava 1, IČO: 30 807 484, na navrhova
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36172430/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36172430/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36172430", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →