SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LUSIK TRADE, s.r.o.

  • IČO36171255
  • DIČ2020056203
  • IČ DPHSK2020056203
  • NACE2212

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Beluša, SK. Pôsobí v odvetví 2212, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.41 mil. € Zisk 64k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.41mil. €
↘ -15.9% YoY
EBITDA · 2024
284k €
Čistý zisk · 2024
64k €
Aktíva spolu
1.19mil. €
Zamestnanci
20–24
EU projekty
1
Σ 253k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 609k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.41 mil. € 284k € 64k € 1.19 mil. € RUZ závierka
2023 1.68 mil. € 369k € 162k € 1.34 mil. € RUZ závierka
2022 1.54 mil. € 360k € 180k € 1.27 mil. € RUZ závierka
2021 1.25 mil. € 189k € 59k € 875k € RUZ závierka
2020 1.17 mil. € 78k € -4 115 € 767k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.41 M €1.68 M €1.54 M €1.25 M €1.17 M €1.23 M €
EBITDA284 tis. €369 tis. €360 tis. €189 tis. €78 tis. €109 tis. €
EBITDA marža20.1 %22 %23.4 %15.1 %6.7 %8.9 %
Čistý zisk64 tis. €162 tis. €180 tis. €59 tis. €-4 tis. €24 tis. €
Aktíva spolu1.19 M €1.34 M €1.27 M €875 tis. €767 tis. €536 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Luhový
Od 2022-06-29
JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozefa Luhová
Od 2022-05-17
IJ
Konateľ
Ing. Ján Luhový
Od 2001-03-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Luhový Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-11 2022-06-28
Ing. Ján Luhový Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-26 2017-09-11
Jozefa Luhová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-03-26 2022-05-16
Ing. Ján Luhový Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-08-03 2009-03-25
Ing. Ján Luhový Konateľ 2001-08-03 2003-08-19
Jozefa Luhová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-08-03 2009-03-25
Ing. Ján Luhový Konateľ 2001-03-19 2009-03-25
Ing. Ján Luhový Konateľ 2001-03-19 2018-01-30
Eva Luhová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-03-14 2001-08-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozefa Luhová
od 2018-03-14
Ján Luhový
od 2018-03-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LUSIK TRADE, s.r.o.RPO
Sídlo
Slatinská cesta 1724
Vznik
1997-03-14 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36171255RPO
DIČ
2020056203FS
IČ DPH
SK2020056203 · aktívneFS
NACE
2212
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Beluša
Krajina
SK
IBAN
SK5411000000002627702566FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-04-09 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 126k €
2019-05-30 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LUSIK TRADE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36171255/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36171255/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36171255",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →