SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ACER G Košice, s.r.o.

  • IČO36170518
  • DIČ2020043652
  • IČ DPHSK2020043652
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
167k €
↘ -15.5% YoY
EBITDA · 2025
-3 165 €
Čistý zisk · 2025
-5 075 €
Aktíva spolu
38k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 10k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 88k 176k 267k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 167k € -3 165 € -5 075 € 38k € RUZ závierka
2024 198k € -2 637 € -4 638 € 43k € RUZ závierka
2023 243k € 3 405 € 1 743 € 47k € RUZ závierka
2022 221k € 6 973 € 1 232 € 50k € RUZ závierka
2021 205k € 9 740 € 3 564 € 48k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby167 tis. €198 tis. €243 tis. €221 tis. €205 tis. €214 tis. €
EBITDA-3 tis. €-3 tis. €3 tis. €7 tis. €10 tis. €11 tis. €
EBITDA marža-1.9 %-1.3 %1.4 %3.2 %4.8 %5.2 %
Čistý zisk-5 tis. €-5 tis. €2 tis. €1 tis. €4 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu38 tis. €43 tis. €47 tis. €50 tis. €48 tis. €45 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dana Timková
Od 2023-01-25
DT
Konateľ
Dana Timková
Od 1997-02-24
DT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dana Timková
Od 2006-03-09
Do 2023-01-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dana Timková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-21 2006-03-08
Ing. Ladislav Gála Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-21 2006-03-08
Dana Timková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-28 2004-12-20
Ing. Ladislav Gála Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-28 2004-12-20
Ing. Peter Javor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-28 2004-12-20
Dana Timková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-06 2003-11-27
Ing. Ladislav Gála Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-06 2003-11-27
Ing. Peter Javor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-06 2003-11-27
Štefan Seman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-12-06 2003-11-27

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ACER G Košice, s.r.o.RPO
Sídlo
Južná trieda 119
Vznik
1997-02-24 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36170518RPO
DIČ
2020043652FS
IČ DPH
SK2020043652 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK5431000000004350067609FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 10k € celková hodnota 2025-09-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy 10k €
2019-05-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v rámci NP „Chceme byť aktívni na trhu práce (50+)" 0 €
2018-05-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac podľa §54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v rámci NP „Chceme byť aktívni na trhu práce (50+) 0 €
2013-07-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice DOHODA č. 153/XXI/2013/§54 o poskytnutí fiannčného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č.XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" podľa § 54 zákona č.5/2001 Z.z. o službách zamestnanosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ACER G Košice, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36170518/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36170518/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36170518",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →