SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ELTODO OSVETLENIE, s.r.o.

  • IČO36170151
  • DIČ2020056566
  • IČ DPHSK2020056566
  • NACE3314 · Oprava elektr.prístrojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Oprava elektr.prístrojov, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 197k € Zisk -34k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
197k €
↘ -71.6% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
-34k €
Aktíva spolu
1.91mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
3
Σ 1.54 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 461k 922k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 197k € 11k € -34k € 1.91 mil. € RUZ závierka
2024 694k € 557 € -52k € 2.37 mil. € RUZ závierka
2023 1.27 mil. € 31k € -57k € 2.67 mil. € RUZ závierka
2022 393k € -36k € -108k € 2.34 mil. € RUZ závierka
2021 390k € -93k € -153k € 2.57 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby197 tis. €694 tis. €1.27 M €393 tis. €390 tis. €770 tis. €
EBITDA11 tis. €557 €31 tis. €-36 tis. €-93 tis. €155 tis. €
EBITDA marža5.4 %0.1 %2.4 %-9.2 %-23.9 %20.1 %
Čistý zisk-34 tis. €-52 tis. €-57 tis. €-108 tis. €-153 tis. €120 tis. €
Aktíva spolu1.91 M €2.37 M €2.67 M €2.34 M €2.57 M €2.90 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JL
Konateľ
Juraj Lyžičiar
Od 2023-10-03
IV
Konateľ
Ing. Vítězslav Chmelík
Od 2007-08-01
LB
Konateľ
Ladislav Beran
Od 2023-06-20
Do 2023-10-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ladislav Beran Konateľ 2023-06-20 2023-10-12
Marek Frey Konateľ 2019-07-18 2023-06-27
Marek Frey Konateľ 2019-07-18 2019-09-09
Marek Frey Konateľ 2019-07-18 2023-06-15
Hariclia Mona Sandescu Konateľ 2016-04-12 2020-10-07
Hariclia Mona Sandescu Konateľ 2016-04-12 2020-09-02
Ing. Libor Povejšil Člen dozorného orgánu 2016-04-12 2024-02-13
Ing. Libor Povejšil Člen dozorného orgánu 2016-04-12 2023-10-03
Ing. Tomáš Motlík Člen dozorného orgánu 2016-04-12 2018-01-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Veronika Horáková Tykačová
od 2024-05-30
Veronika Tykačová
od 2024-02-14 · do 2024-05-30
Veronika Tykačová
od 2023-02-14 · do 2024-02-14
Libor Sadílek
od 2017-12-13 · do 2023-02-14
Libor Sadílek
od 2017-07-06 · do 2017-12-13
Libor Hájek
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Libor Sadílek
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ELTODO OSVETLENIE, s.r.o.RPO
Sídlo
Mokráň záhon 4
Vznik
1997-02-07 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36170151RPO
DIČ
2020056566FS
IČ DPH
SK2020056566 · aktívneFS
NACE
3314 · Oprava elektr.prístrojov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK7709000000005131218010FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 1.54 mil. € celková hodnota 2022-11-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-16 Mesto Trstená Zmluva o dielo na zákazku: Smart technológie pre mesto Trstená 1.16 mil. €
2022-08-15 Mesto Turany, Osloboditeľov č. 83/91, 038 53 Turany Kúpna zmluva 373k €
2015-08-14 OBP, spol. s r. o. Kúpna zmluva 221k €
2019-02-21 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Zmluva o dielo 4 812 €
2018-07-27 Mesto Spišské Vlachy Kúpna zmluva 2 395 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELTODO OSVETLENIE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36170151/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36170151/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36170151",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →