AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ARPROG, akciová spoločnosť Poprad
- IČO36168335
- DIČ2020016889
- IČ DPHSK2020016889
- NACE4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
Akciová spoločnosť, registrovaná 1997, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ost.inž.stavieb, 196 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
10.45 mil. €
Zisk 54k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
10.45mil. €
↘ -42.9% YoY
EBITDA · 2024
1.05mil. €
Čistý zisk · 2024
54k €
Aktíva spolu
12.76mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
196
Σ 108.17 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.45 mil. € | 1.05 mil. € | 54k € | 12.76 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 18.28 mil. € | 1.02 mil. € | 91k € | 11.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 9.63 mil. € | 223k € | -603k € | 11.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.66 mil. € | 709k € | 22k € | 9.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 9.32 mil. € | 744k € | 91k € | 10.25 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10.45 M € | 18.28 M € | 9.63 M € | 7.66 M € | 9.32 M € | 14.02 M € |
| EBITDA | 1.05 M € | 1.02 M € | 223 tis. € | 709 tis. € | 744 tis. € | 731 tis. € |
| EBITDA marža | 10.1 % | 5.6 % | 2.3 % | 9.3 % | 8 % | 5.2 % |
| Čistý zisk | 54 tis. € | 91 tis. € | -603 tis. € | 22 tis. € | 91 tis. € | 77 tis. € |
| Aktíva spolu | 12.76 M € | 11.44 M € | 11.88 M € | 9.58 M € | 10.25 M € | 10.56 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IG
Člen dozorného orgánu
Ing. Gabriela Ondková
II
Predseda predstavenstva
Ing. Ivan Ondko
IO
Podpredseda predstavenstva
Ing. Oľga Sloveňáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Pavel Jurek | Člen dozorného orgánu | 2026-02-17 | — |
| David Slanina | Člen dozorného orgánu | 2022-02-10 | — |
| Ing. Františka Gibalová | Člen dozorného orgánu | 2019-09-03 | 2022-03-08 |
| Ing. Františka Gibalová | Člen dozorného orgánu | 2019-09-03 | 2022-02-10 |
| Ing. Františka Rakociová | Člen dozorného orgánu | 2019-09-03 | 2020-03-06 |
| Ing. Gabriela Ondková | Člen dozorného orgánu | 2019-09-03 | 2024-09-03 |
| Ing. Gabriela Ondková | Člen dozorného orgánu | 2019-09-03 | 2026-03-19 |
| Ing. Ivan Ondko | predseda | 2019-09-03 | 2026-03-19 |
| Ing. Ivan Ondko | predseda | 2019-09-03 | 2024-09-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Ondko
Mária Dančová
Igor Gallo
Andrej Kalinčík
František Mrava
Ivan Ondko
Roman Slivka
Oľga Sloveňáková
Igor Gallo
Ivan Ondko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ARPROG, akciová spoločnosť PopradRPO
Sídlo
Hodžova 3292/3
Vznik
1997-01-01 · 29 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36168335RPO
DIČ
2020016889FS
IČ DPH
SK2020016889 · aktívneFS
NACE
4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000004284658055FS
Bankové účty
8 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-02-21 | Mesto Brezno | Dodatok č. 8 k Zmluve o dielo č. 501/2021 ,, Bytový dom ul. MPČĽ Brezno - Mazorníkovo" | 8.81 mil. € |
| 2024-12-20 | Mesto Brezno | Dodatok č. 6 k Zmluve o dielo č. 501/2021 "Bytový dom ul. MPČĽ- Mazorníkovo" | 8.79 mil. € |
| 2025-06-19 | Mesto Rožňava | Zmluva o dielo | 3.6 mil. € |
| 2026-04-24 | Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o dielo | 3.43 mil. € |
| 2024-02-22 | Mesto Rožňava | Zmluva o dielo č. 3/2024 - Rekonštrukcia ZŠ ZLatá - ZEN | 3.11 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARPROG, akciová spoločnosť Poprad nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36168335/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36168335/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36168335", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →