SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RANDA + R s.r.o.
- IČO36058262
- DIČ2020096023
- IČ DPHSK2020096023
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 28 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.38 mil. €
Zisk 55k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.38mil. €
↘ -11.3% YoY
EBITDA · 2024
172k €
Čistý zisk · 2024
55k €
Aktíva spolu
1.58mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
28
Σ 3.32 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.38 mil. € | 172k € | 55k € | 1.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.68 mil. € | 152k € | 35k € | 1.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.94 mil. € | 187k € | 79k € | 1.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.49 mil. € | 122k € | 52k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.65 mil. € | 106k € | 32k € | 1.66 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.38 M € | 2.68 M € | 3.94 M € | 3.49 M € | 2.65 M € | 3.58 M € |
| EBITDA | 172 tis. € | 152 tis. € | 187 tis. € | 122 tis. € | 106 tis. € | 89 tis. € |
| EBITDA marža | 7.2 % | 5.7 % | 4.7 % | 3.5 % | 4 % | 2.5 % |
| Čistý zisk | 55 tis. € | 35 tis. € | 79 tis. € | 52 tis. € | 32 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.58 M € | 1.44 M € | 1.95 M € | 1.77 M € | 1.66 M € | 3.10 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Randa
RR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Renáta Randová
MR
Konateľ
Milan Randa
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Randa | Konateľ | 2003-02-10 | — |
| Miroslav Randa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-23 | 2022-05-18 |
| Renáta Randová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-01-23 | 2022-05-18 |
| Milan Randa | Konateľ | 2003-02-10 | 2022-05-18 |
| Milan Randa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-10 | 2020-01-22 |
| Miroslav Randa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-10 | 2020-01-22 |
| Miroslav Randa | Konateľ | 2003-02-10 | 2022-05-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Renáta Randová
Milan Randa
Milan Randa
Miroslav Randa
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
RANDA + R s.r.o.RPO
Sídlo
Senická cesta 5
Vznik
2003-02-10 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36058262RPO
DIČ
2020096023FS
IČ DPH
SK2020096023 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002627099939FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-06-10 | Úrad priemyselného vlastníctva SR | Zmluva o dielo (Rekonštrukcia budovy ÚPV SR) | 1.75 mil. € |
| 2013-04-30 | Geologický ústav, Slovenská akadémia vied | Zmluva o dielo č. 11/2013/SAV BB na vykonanie stavebných a montážnych prác na stavbe: Centrum vzdelávania SAV Ďumbierska 1, Banská Bystrica | 1.59 mil. € |
| 2025-08-18 | Obec Lieskovec | Zmluva o dielo | 480k € |
| 2023-09-22 | Mesto Brezno | Zmluva o dielo,,Rekonštrukcia telocvične a športového zázemia ZŠ s MŠ Karola Rapoša" | 365k € |
| 2012-04-17 | Krajský školský úrad v Banskej Bystrici | Zmluva o dielo/ŠZŠ | 280k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RANDA + R s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36058262/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36058262/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36058262", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →