SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AS-STYREX, s.r.o.
- IČO36052825
- DIČ2020095429
- IČ DPHSK2020095429
- NACE4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ost.inž.stavieb.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.98mil. €
↘ -1.5% YoY
EBITDA · 2025
108k €
Čistý zisk · 2025
59k €
Aktíva spolu
847k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.98 mil. € | 108k € | 59k € | 847k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.01 mil. € | 209k € | 132k € | 1.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.81 mil. € | 153k € | 82k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.19 mil. € | 114k € | 68k € | 922k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.86 mil. € | 165k € | 116k € | 733k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.98 M € | 2.01 M € | 1.81 M € | 2.19 M € | 1.86 M € | 1.79 M € |
| EBITDA | 108 tis. € | 209 tis. € | 153 tis. € | 114 tis. € | 165 tis. € | 27 tis. € |
| EBITDA marža | 5.5 % | 10.4 % | 8.5 % | 5.2 % | 8.9 % | 1.5 % |
| Čistý zisk | 59 tis. € | 132 tis. € | 82 tis. € | 68 tis. € | 116 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 847 tis. € | 1.16 M € | 1.01 M € | 922 tis. € | 733 tis. € | 638 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Snopko
OS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Snopko
AS
Konateľ
Andrej Snopko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ondrej Snopko | Konateľ | 2002-02-13 | — |
| Andrej Snopko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-10 | 2022-05-18 |
| Andrej Snopko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-05 | 2008-12-09 |
| Ondrej Snopko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-05 | 2022-05-18 |
| Roman Snopko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-05 | 2021-02-11 |
| Andrej Snopko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-13 | 2006-01-04 |
| Andrej Snopko | Konateľ | 2002-02-13 | 2008-12-09 |
| Andrej Snopko | Konateľ | 2002-02-13 | 2006-01-04 |
| Ondrej Snopko | Konateľ | 2002-02-13 | 2019-06-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AS-STYREX, s.r.o.RPO
Sídlo
Bellušova 14
Vznik
2002-02-13 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36052825RPO
DIČ
2020095429FS
IČ DPH
SK2020095429 · aktívneFS
NACE
4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2675000000004014006436FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-09-09 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik | Nájomná zmluva | 0 € |
| 2018-12-17 | Detský domov Škovránok | Darovacia zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AS-STYREX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36052825/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36052825/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36052825", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →