AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Pivovar STEIGER a.s.
- IČO36051691
- DIČ2020065927
- IČ DPHSK2020065927
- NACE1107 · Výroba nealkohol.náp.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Vyhne, SK. Pôsobí v odvetví Výroba nealkohol.náp., 27 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-beverages
Tržby · 2024
9.68 mil. €
Zisk -495k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
9.68mil. €
↗ +6.8% YoY
EBITDA · 2024
85k €
Čistý zisk · 2024
-495k €
Aktíva spolu
11.31mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
27
Σ 500k €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
53k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.68 mil. € | 85k € | -495k € | 11.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 9.06 mil. € | 39k € | -474k € | 11.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 10.11 mil. € | 354k € | -164k € | 12.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 9.6 mil. € | 675k € | 23k € | 10.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 10.66 mil. € | 632k € | -11k € | 10.63 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9.68 M € | 9.06 M € | 10.11 M € | 9.60 M € | 10.66 M € | 13.30 M € |
| EBITDA | 85 tis. € | 39 tis. € | 354 tis. € | 675 tis. € | 632 tis. € | 493 tis. € |
| EBITDA marža | 0.9 % | 0.4 % | 3.5 % | 7 % | 5.9 % | 3.7 % |
| Čistý zisk | -495 tis. € | -474 tis. € | -164 tis. € | 23 tis. € | -11 tis. € | -149 tis. € |
| Aktíva spolu | 11.31 M € | 11.19 M € | 12.21 M € | 10.95 M € | 10.63 M € | 11.49 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DH
Člen dozorného orgánu
Daniela Hlinková
IA
Člen predstavenstva
Ing. Anna Krištofová
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Šimonovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Vysloužil | Predseda predstavenstva | 2022-03-23 | — |
| Ing. František Srb | Člen predstavenstva | 2022-02-09 | — |
| Jan Vyskočil | Člen dozorného orgánu | 2022-02-09 | — |
| Ing. Ivan Žila | Člen dozorného orgánu | 2020-06-11 | 2025-02-14 |
| Ing. Ivan Žila | Člen dozorného orgánu | 2020-06-11 | 2025-01-31 |
| Dalibor Komárek | člen predstavenstva | 2017-06-05 | 2022-02-09 |
| Dalibor Komárek | člen predstavenstva | 2017-06-05 | 2022-03-17 |
| Daniel Lukačovič | Člen dozorného orgánu | 2017-06-05 | 2022-03-17 |
| Daniel Lukačovič | Člen dozorného orgánu | 2017-06-05 | 2022-02-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Vyskočil
Jan Vyskočil
Kateřina Vyskočil Engelová
Tomáš Vyskočil
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Pivovar STEIGER a.s.RPO
Sídlo
Pivovar Steiger 24
Vznik
2001-11-30 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36051691RPO
DIČ
2020065927FS
IČ DPH
SK2020065927 · aktívneFS
NACE
1107 · Výroba nealkohol.náp.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Vyhne
Krajina
SK
IBAN
SK1702000000000010665858FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-07-26 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 042BB510009 | 302k € |
| 2022-12-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRP2022/00247 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva | 64k € |
| 2021-11-25 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 2290/2021-VÚP | 45k € |
| 2022-07-18 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 2012/2022/NPPC-VÚP | 37k € |
| 2020-11-27 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 501/2020-VÚP | 35k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
Pivovar STEIGER a.s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-beverages. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36051691/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36051691/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36051691", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →