SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FELYMA, spol. s r.o.
- IČO36047996
- DIČ2020069656
- IČ DPHSK2020069656
- NACE4774 · Maloobch.so zdravot.pom.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.so zdravot.pom., 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.9mil. €
↘ -8.7% YoY
EBITDA · 2025
314k €
Čistý zisk · 2025
175k €
Aktíva spolu
1.02mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 282k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.9 mil. € | 314k € | 175k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.08 mil. € | 314k € | 174k € | 681k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.09 mil. € | 218k € | 97k € | 839k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.34 mil. € | 290k € | 191k € | 645k € | RUZ závierka |
| 2021 | 982k € | 166k € | 110k € | 558k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.90 M € | 2.08 M € | 2.09 M € | 2.34 M € | 982 tis. € | 706 tis. € |
| EBITDA | 314 tis. € | 314 tis. € | 218 tis. € | 290 tis. € | 166 tis. € | 74 tis. € |
| EBITDA marža | 16.5 % | 15.1 % | 10.4 % | 12.4 % | 16.9 % | 10.4 % |
| Čistý zisk | 175 tis. € | 174 tis. € | 97 tis. € | 191 tis. € | 110 tis. € | 46 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.02 M € | 681 tis. € | 839 tis. € | 645 tis. € | 558 tis. € | 266 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Hropko
FH
Konateľ
František Hropko
MK
Konateľ
Miroslav Kúšik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Kúšik | Konateľ | 2001-09-21 | 2007-06-26 |
| Miroslav Kúšik | Konateľ | 2001-09-21 | 2015-01-02 |
| Miroslav Kúšik | Konateľ | 2001-09-21 | 2014-12-19 |
| František Hropko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-05-10 | 2022-04-07 |
| František Hropko | Konateľ | 2001-05-10 | 2003-05-26 |
| František Hropko | Konateľ | 2001-05-10 | 2018-11-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
František Hropko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FELYMA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
M.R.Štefánika 7845/53
Vznik
2001-05-10 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36047996RPO
DIČ
2020069656FS
IČ DPH
SK2020069656 · aktívneFS
NACE
4774 · Maloobch.so zdravot.pom.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK0775000000004014710028FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-11-08 | Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok-fakultná nemocnica | Kúpna zmluva | 192k € |
| 2018-04-03 | Fakultná nemocnica Trenčín | Kúpna zmluva | 98k € |
| 2019-11-12 | Fakultná nemocnica Trenčín | Kúpna zmluva | 88k € |
| 2019-07-29 | Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica | Kúpna zmluva | 83k € |
| 2022-05-16 | Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina | Kúpna zmluva | 43k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FELYMA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36047996/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36047996/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36047996", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →