AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 CBA SK, a.s.
- IČO36045217
- DIČ2020088928
- IČ DPHSK2020088928
- NACE8210
Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 8210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
379k €
↘ -2.3% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
6 907 €
Aktíva spolu
309k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 379k € | 13k € | 6 907 € | 309k € | RUZ závierka |
| 2024 | 388k € | 41k € | 30k € | 297k € | RUZ závierka |
| 2023 | 353k € | 32k € | 19k € | 286k € | RUZ závierka |
| 2022 | 315k € | 14k € | 3 854 € | 233k € | RUZ závierka |
| 2021 | 304k € | 26k € | 12k € | 332k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 379 tis. € | 388 tis. € | 353 tis. € | 315 tis. € | 304 tis. € | 301 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 41 tis. € | 32 tis. € | 14 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 3.4 % | 10.6 % | 9.1 % | 4.5 % | 8.5 % | 9.8 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 30 tis. € | 19 tis. € | 4 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Aktíva spolu | 309 tis. € | 297 tis. € | 286 tis. € | 233 tis. € | 332 tis. € | 317 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽP
Člen predstavenstva
Ľubomír Petrík
MM
Člen dozorného orgánu
Martin Mašeja
MN
Člen dozorného orgánu
Mgr. Nikola Kolcunová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Eva Csachová | Člen dozorného orgánu | 2022-03-10 | — |
| Ing. František Matušovič | Člen predstavenstva | 2022-03-10 | — |
| Ing. František Ťapuš | Podpredseda predstavenstva | 2022-03-10 | — |
| Ing. Marián Cap | Člen dozorného orgánu | 2022-03-10 | — |
| Ing. Maroš Straka | Člen dozorného orgánu | 2022-03-10 | — |
| Ing. Matúš Mikušiak | Člen dozorného orgánu | 2022-03-10 | — |
| Ing. Milan Surovec | Člen predstavenstva | 2022-03-10 | — |
| Ing. Pavol Mikušiak | Predseda predstavenstva | 2022-03-10 | — |
| Ing. Tomáš Surovec | Člen dozorného orgánu | 2022-03-10 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CBA SK, a.s.RPO
Sídlo
Tatranská 303
Vznik
2000-12-12 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36045217RPO
DIČ
2020088928FS
IČ DPH
SK2020088928 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK4702000000001443169854FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-06-03 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ OPRÁVNENIA NA POUŽÍVANIE OZNAČENIA „ZNAČKA KVALITY SK“ (ďalej len „Zmluva“) uzatvorená podľa § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. obchodného zákonníka v platnom znení | 0 € |
| 2013-04-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | DOHODA číslo 60/§51/2013 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CBA SK, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36045217/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36045217/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36045217", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →