SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Team TENEX s.r.o.

  • IČO36040461
  • DIČ2020068952
  • IČ DPHSK2020068952
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 46 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 44/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
823k €
↘ -9.2% YoY
EBITDA · 2024
141k €
Čistý zisk · 2024
16k €
Aktíva spolu
1.47mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
46
Σ 251k €
Kredit
D· 44/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 979 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 1 254 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
D
44 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 440k 880k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 823k € 141k € 16k € 1.47 mil. € RUZ závierka
2023 907k € 91k € 2 455 € 1.46 mil. € RUZ závierka
2022 1.21 mil. € 129k € 39k € 1.39 mil. € RUZ závierka
2021 1.03 mil. € 121k € 30k € 1.46 mil. € RUZ závierka
2020 928k € 129k € 41k € 1.1 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby823 tis. €907 tis. €1.21 M €1.03 M €928 tis. €636 tis. €
EBITDA141 tis. €91 tis. €129 tis. €121 tis. €129 tis. €82 tis. €
EBITDA marža17.2 %10 %10.6 %11.8 %13.9 %12.8 %
Čistý zisk16 tis. €2 tis. €39 tis. €30 tis. €41 tis. €247 €
Aktíva spolu1.47 M €1.46 M €1.39 M €1.46 M €1.10 M €820 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Tereň
Od 2023-10-18
MT
Konateľ
Marek Tereň
Od 2012-03-08
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Tereň
Od 2022-07-29
Do 2023-10-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Tereň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-04 2022-07-28
Ján Tereň Konateľ 2012-03-13 2012-03-08
Marek Tereň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-03-13 2020-02-03
Marek Tereň Konateľ 2012-03-08 2017-07-28
Marek Tereň Konateľ 2012-03-08 2020-02-03
Marek Tereň Konateľ 2012-03-08 2023-10-17
Ing. Soňa Necpálová Konateľ 2008-06-13 2008-04-23
Ján Tereň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-02 2012-03-12
Ján Tereň Konateľ 2006-08-02 2012-03-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Tereň
od 2023-10-31
Marek Tereň
od 2021-03-09 · do 2023-10-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Team TENEX s.r.o.RPO
Sídlo
Lieskovská cesta 1078/16
Vznik
2000-03-13 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36040461RPO
DIČ
2020068952FS
IČ DPH
SK2020068952 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK5075000000004025822156FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
46 zmlúv 251k € celková hodnota 2025-12-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-11-27 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 3“- Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zá 90k €
2022-05-31 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Rámcová dohoda 25k €
2016-08-31 Ministerstvo obrany Kúpna zmluva č. 2016/206 na nákup Padákového materiálu a príslušenstva 20k €
2015-11-03 Akvizičná agentúra Rámcová dohoda 2015/539 - Padákový materiál a príslušenstvo 20k €
2021-11-19 Nemocnica Poprad, a. s. Rámcová dohoda 18k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Team TENEX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36040461/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36040461/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36040461",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →