SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STYK SERVIS,s.r.o.

  • IČO36040436
  • DIČ2020093779
  • IČ DPHSK2020093779
  • NACE4324

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4324, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.57 mil. € Zisk 32k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.57mil. €
↘ -12.2% YoY
EBITDA · 2025
104k €
Čistý zisk · 2025
32k €
Aktíva spolu
622k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
8
Σ 184k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 25 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 728k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.57 mil. € 104k € 32k € 622k € RUZ závierka
2024 1.79 mil. € 173k € 76k € 693k € RUZ závierka
2023 2.01 mil. € 151k € 57k € 690k € RUZ závierka
2022 1.86 mil. € 153k € 64k € 639k € RUZ závierka
2021 1.67 mil. € 110k € 58k € 641k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.57 M €1.79 M €2.01 M €1.86 M €1.67 M €1.62 M €
EBITDA104 tis. €173 tis. €151 tis. €153 tis. €110 tis. €33 tis. €
EBITDA marža6.6 %9.7 %7.5 %8.2 %6.6 %2.1 %
Čistý zisk32 tis. €76 tis. €57 tis. €64 tis. €58 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu622 tis. €693 tis. €690 tis. €639 tis. €641 tis. €471 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Styk
Od 2022-07-12
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Styk
Od 2022-07-12
PS
Konateľ
Pavol Styk
Od 2006-01-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Styk Konateľ 2005-03-01
Marcel Styk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-07 2010-05-27
Pavol Styk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-19 2022-07-11
Pavol Styk Konateľ 2006-01-19 2022-07-11
Pavol Styk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-03-13 2006-01-18
Pavol Styk Konateľ 2000-03-13 2006-01-18
Peter Styk Konateľ 2000-03-13 2005-02-28
Peter Styk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-03-13 2022-07-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Styk
od 2017-06-14
Peter Styk
od 2017-06-14
Pavol Styk
od 2017-01-31 · do 2017-06-14
Peter Styk
od 2017-01-31 · do 2017-06-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STYK SERVIS,s.r.o.RPO
Sídlo
Ružová 9
Vznik
2000-03-13 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36040436RPO
DIČ
2020093779FS
IČ DPH
SK2020093779 · aktívneFS
NACE
4324
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0611000000002626131642FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 184k € celková hodnota 2025-07-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-07-12 Obec Hontianske Nemce Zmluva o dielo 115k €
2013-02-15 Slovenská pošta, a. s. Zmluva o dielo 79k €
2012-12-14 Slovenská pošta, a. s. Zmluva o dielo 70k €
2020-08-18 SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. Zmluva o dielo 69k €
2023-07-04 Obec Vlkanová, Obecný úrad, Matuškova 53, 976 31 Vlkanová Zmluva o dielo 30k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STYK SERVIS,s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36040436/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36040436/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36040436",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →