SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HMB-Slovakia, spol. s r.o.
- IČO36036064
- DIČ2020084286
- IČ DPHSK2020084286
- NACE4687
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví 4687.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
178k €
Zisk -837 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
178k €
↗ +1.8% YoY
EBITDA · 2024
2 464 €
Čistý zisk · 2024
-837 €
Aktíva spolu
72k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 178k € | 2 464 € | -837 € | 72k € | RUZ závierka |
| 2023 | 175k € | -6 825 € | -8 466 € | 74k € | RUZ závierka |
| 2022 | 152k € | -20k € | -23k € | 78k € | RUZ závierka |
| 2021 | 221k € | -3 199 € | -7 466 € | 94k € | RUZ závierka |
| 2020 | 281k € | 17k € | 7 926 € | 98k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 178 tis. € | 175 tis. € | 152 tis. € | 221 tis. € | 281 tis. € | 194 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | -7 tis. € | -20 tis. € | -3 tis. € | 17 tis. € | -10 tis. € |
| EBITDA marža | 1.4 % | -3.9 % | -12.9 % | -1.4 % | 6 % | -5.2 % |
| Čistý zisk | -837 € | -8 tis. € | -23 tis. € | -7 tis. € | 8 tis. € | -19 tis. € |
| Aktíva spolu | 72 tis. € | 74 tis. € | 78 tis. € | 94 tis. € | 98 tis. € | 94 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erich Bilavský
EB
Konateľ
Erich Bilavský
AM
Konateľ
Anna Melicherová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Erich Bilavský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-19 | 2025-07-03 |
| Erich Bilavský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-10-03 | 2022-05-18 |
| Marta Bilavská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-19 | 2017-10-02 |
| Marta Bilavská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-05-06 | 2014-06-18 |
| Marta Bilavská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-08 | 2008-05-05 |
| Ivan Hujbert | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-22 | 2014-06-18 |
| Ivan Hujbert | Konateľ | 2004-09-03 | 2014-05-06 |
| Ivan Hujbert | Konateľ | 2004-09-03 | 2014-06-18 |
| Erich Bilavský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-11-30 | 2004-09-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HMB-Slovakia, spol. s r.o.RPO
Sídlo
J. Kozáčeka 2182/11
Vznik
1999-05-25 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36036064RPO
DIČ
2020084286FS
IČ DPH
SK2020084286 · aktívneFS
NACE
4687
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK7011000000002626783106FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HMB-Slovakia, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36036064/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36036064/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36036064", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →