SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Cymedica SK, spol. s r.o.

  • IČO36031780
  • DIČ2020068127
  • IČ DPHSK2020068127
  • LEI097900CAKA0000323567
  • NACE4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s farmac.tov., 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 12.4 mil. € Zisk 293k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
12.4mil. €
↗ +26.2% YoY
EBITDA · 2024
424k €
Čistý zisk · 2024
293k €
Aktíva spolu
2.88mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
12
Σ 99k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 9M 14M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 12.4 mil. € 424k € 293k € 2.88 mil. € RUZ závierka
2023 9.83 mil. € 178k € 108k € 1.98 mil. € RUZ závierka
2022 7.83 mil. € 234k € 159k € 1.84 mil. € RUZ závierka
2021 7.19 mil. € 376k € 277k € 1.75 mil. € RUZ závierka
2020 6.8 mil. € 654k € 500k € 1.63 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby12.40 M €9.83 M €7.83 M €7.19 M €6.80 M €5.72 M €
EBITDA424 tis. €178 tis. €234 tis. €376 tis. €654 tis. €276 tis. €
EBITDA marža3.4 %1.8 %3 %5.2 %9.6 %4.8 %
Čistý zisk293 tis. €108 tis. €159 tis. €277 tis. €500 tis. €204 tis. €
Aktíva spolu2.88 M €1.98 M €1.84 M €1.75 M €1.63 M €1.10 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Mária Slosiariková
Od 2025-10-02
MJ
Konateľ
MVDr. Jaroslav Slosiarik
Od 1998-07-20
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alexander Brányik, CSc.
Od 1999-11-25
Do 2004-04-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MVDr. ALeš Krajča Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-25 2004-04-07
MVDr. Jaroslav Slosiarik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-25 2004-04-07
MVDr. Marian Necpal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-25 2004-04-07
MVDr. Rudolf Lukáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-25 2004-04-07
MVDr. Tomáš Tink Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-11-25 2004-04-07
Ing. Alexander Brányik, CSc. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-25 1999-11-24
MVDr. ALeš Krajča Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-25 1999-11-24
MVDr. Jaroslav Slosiarik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-25 1999-11-24
MVDr. Marian Necpal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-25 1999-11-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jaroslav Slosiarik
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Cymedica SK, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 1415/8
Vznik
1998-07-20 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36031780RPO
DIČ
2020068127FS
IČ DPH
SK2020068127 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000323567GLEIF
NACE
4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK0911110000006612763006FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 99k € celková hodnota 2025-11-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-10-25 Štátny veterinárny a potravinový ústav Kúpna zmluva č. 139/2016/ŠVPÚ/GR 38k €
2024-10-18 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Nákup diagnostického prístroja TECTA B16 spolu s testami na EC/TC (E. coli a celkové koliformné baktérie 32k €
2013-04-28 Štátny veterinárny ústav Kúpna zmluva č. 54/2013/ŠVÚZV 29k €
2015-10-12 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Kúpna zmluva 24k €
2013-10-18 Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Kúpna zmluva 24k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Cymedica SK, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36031780/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36031780/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36031780",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →