SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Niva Expo, spol. s r.o.
- IČO36019321
- DIČ2020066840
- IČ DPHSK2020066840
- NACE3100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Dobrá Niva, SK. Pôsobí v odvetví 3100, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.91 mil. €
Zisk 74k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.91mil. €
↘ -3.1% YoY
EBITDA · 2025
267k €
Čistý zisk · 2025
74k €
Aktíva spolu
1.14mil. €
Zamestnanci
25–49
EU projekty
2
Σ 600k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.91 mil. € | 267k € | 74k € | 1.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.01 mil. € | 338k € | 54k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.02 mil. € | 366k € | 80k € | 1.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.5 mil. € | 423k € | 154k € | 1.47 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.03 mil. € | 446k € | 180k € | 1.35 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.91 M € | 3.01 M € | 3.02 M € | 3.50 M € | 3.03 M € | 2.45 M € |
| EBITDA | 267 tis. € | 338 tis. € | 366 tis. € | 423 tis. € | 446 tis. € | 262 tis. € |
| EBITDA marža | 9.2 % | 11.2 % | 12.1 % | 12.1 % | 14.7 % | 10.7 % |
| Čistý zisk | 74 tis. € | 54 tis. € | 80 tis. € | 154 tis. € | 180 tis. € | 63 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.14 M € | 1.22 M € | 1.34 M € | 1.47 M € | 1.35 M € | 1.21 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľuboš Hrmo
IĽ
Konateľ
Ing. Ľuboš Hrmo
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľuboš Hrmo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľuboš Hrmo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-16 | 2008-03-06 |
| Ing. Ľuboš Hrmo | Konateľ | 1997-03-27 | 2003-03-06 |
| Ing. Ľuboš Hrmo | Konateľ | 1997-03-27 | 2008-03-06 |
| Ing. Ľuboš Hrmo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-03-27 | 1998-03-15 |
| Ing. Ľuboš Hrmo | Konateľ | 1997-03-27 | 2021-12-07 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ľuboš Hrmo
Ľuboš Hrmo
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Niva Expo, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Školská 462/18
Vznik
1997-03-27 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36019321RPO
DIČ
2020066840FS
IČ DPH
SK2020066840 · aktívneFS
NACE
3100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Dobrá Niva
Krajina
SK
Web
IBAN
CZ5655000000000939066002FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-06-08 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2-02/C544 | 284k € |
| 2014-06-18 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 108k € |
| 2018-04-19 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 84k € |
| 2018-11-20 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci | 83k € |
| 2018-09-12 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. VaI/DP/2016/1.2.2-02/C544/ZZ/1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Niva Expo, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36019321/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36019321/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36019321", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →