SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Beauty Ad Agency, s.r.o.

  • IČO36011479
  • DIČ2020463027
  • IČ DPHSK2020463027
  • NACE4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s parfum.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 345k € Zisk 79k €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
345k €
↘ -15.3% YoY
EBITDA · 2025
94k €
Čistý zisk · 2025
79k €
Aktíva spolu
4.43mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 17 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 148k 296k 448k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 345k € 94k € 79k € 4.43 mil. € RUZ závierka
2024 407k € 106k € 86k € 4.54 mil. € RUZ závierka
2023 120k € -12k € -43k € 4.42 mil. € RUZ závierka
2022 86k € -30k € 12k € 4.42 mil. € RUZ závierka
2021 66k € -41k € 3 580 € 4.36 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby345 tis. €407 tis. €120 tis. €86 tis. €66 tis. €76 tis. €
EBITDA94 tis. €106 tis. €-12 tis. €-30 tis. €-41 tis. €-33 tis. €
EBITDA marža27.1 %26.1 %-9.9 %-34.7 %-61.8 %-43.6 %
Čistý zisk79 tis. €86 tis. €-43 tis. €12 tis. €4 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu4.43 M €4.54 M €4.42 M €4.42 M €4.36 M €4.36 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Konateľ
Ing. Vladislav Kokolus
Od 1996-09-12
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Beáta Kokolusová
Od 2006-08-10
Do 2008-12-18
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladislav Kokolus
Od 2006-08-10
Do 2008-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladislav Kokolus Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-09 2006-08-09
Vladislav Kokolus Konateľ 1998-01-28 2003-04-22
Vladislav Kokolus Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-01-28 1998-11-08
Ing. Vladislav Kokolus Konateľ 1996-09-12 2022-09-05
Vladislav Kokolus Konateľ 1996-09-12 2006-08-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Beauty Ad Agency, s.r.o.RPO
Sídlo
Sládkovičova 43
Vznik
1996-10-14 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36011479RPO
DIČ
2020463027FS
IČ DPH
SK2020463027 · aktívneFS
NACE
4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK4811110000006612439003FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Beauty Ad Agency, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36011479/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36011479/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36011479",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →