🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dolný Kubín · SK

FLOMAK, s.r.o.

IČO36011134DIČ2020431358IČ DPHSK2020431358NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.1996 · 30r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
266k €
↗ +4.7% YoY
EBITDA · 2024
26k €
Čistý zisk · 2024
2 673 €
Aktíva spolu
315k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FLOMAK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 241k 482k 731k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 266k € 26k € 2 673 € 315k € RUZ závierka
2023 254k € 6 805 € -14k € 295k € RUZ závierka
2022 665k € 75k € 48k € 352k € RUZ závierka
2021 517k € 12k € -8 955 € 315k € RUZ závierka
2020 356k € 32k € 9 800 € 271k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby266 tis. €254 tis. €665 tis. €517 tis. €356 tis. €563 tis. €
EBITDA26 tis. €7 tis. €75 tis. €12 tis. €32 tis. €63 tis. €
EBITDA marža9.6 %2.7 %11.4 %2.4 %8.9 %11.3 %
Čistý zisk3 tis. €-14 tis. €48 tis. €-9 tis. €10 tis. €31 tis. €
Aktíva spolu315 tis. €295 tis. €352 tis. €315 tis. €271 tis. €478 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-07-14 Železnice Slovenskej republiky Kúpna zmluva č. 1/2015/SE/825 1 205 €
2020-05-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok D O H O D A číslo: 20/24/54E/813 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
2016-03-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok Dohoda č. 7/§51/2016 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy vedeného v evidencii UoZ 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Florek
Od 2022-05-21
TF
Konateľ
Tomáš Florek
Od 2018-08-13
VF
Konateľ
Vladimír Florek
Od 1996-10-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tomáš Florek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-07 2022-05-20
Vladimír Florek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-19 2020-07-06
Vladimír Florek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-03-24 2007-01-18
Richard Makovický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-18 2000-03-23
Vladimír Florek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-18 2000-03-23
Richard Makovický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1997-03-17 1998-09-17
Richard Makovický Konateľ 1997-03-17 2000-03-23
Richard Makovický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-10-08 1997-03-16
Richard Makovický Konateľ 1996-10-08 1997-03-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FLOMAK, s.r.o.RPO
Sídlo
SNP 1198/32
Vznik
1996-10-08 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36011134RPO
DIČ
2020431358FS
IČ DPH
SK2020431358 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002627706225FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36011134/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36011134/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36011134",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.