🇸🇰 MLO SLOVAKIA, s.r.o.
- IČO36007820
- DIČ2020458099
- IČ DPHSK2020458099
- NACE4727
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4727.
Rizikový profil na prvý pohľad.
Risk signály cez 10 kontrol.
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Päť rokov finančných výkazov.
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.88 mil. € | 237k € | 109k € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.26 mil. € | 189k € | 108k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.34 mil. € | 86k € | 36k € | 919k € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.07 mil. € | 48k € | 9 037 € | 766k € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.49 mil. € | 60k € | 21k € | 831k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.88 M € | 5.26 M € | 5.34 M € | 3.07 M € | 3.49 M € | 4.08 M € |
| EBITDA | 237 tis. € | 189 tis. € | 86 tis. € | 48 tis. € | 60 tis. € | 76 tis. € |
| EBITDA marža | 4 % | 3.6 % | 1.6 % | 1.6 % | 1.7 % | 1.9 % |
| Čistý zisk | 109 tis. € | 108 tis. € | 36 tis. € | 9 tis. € | 21 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.67 M € | 1.62 M € | 919 tis. € | 766 tis. € | 831 tis. € | 784 tis. € |
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Helena Horváthová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-20 | 2016-12-01 |
| Ferenc Lévai | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-08-07 | 1998-03-19 |
| Ing. Helena Horváthová | Konateľ | 1996-08-07 | 2022-05-18 |
| Ing. Helena Horváthová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-08-07 | 1998-03-19 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
Identifikátory cez 14 polí.
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Zákon →
Posledné regulačné a OV záznamy.
Celá firma jedným requestom.
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36007820/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36007820", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.