SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 VITTEK CENTRUM spol. s r.o.

  • IČO36005851
  • DIČ2020477514
  • NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl..

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit C · 58/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 134k € Zisk -39k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
134k €
↘ -55.4% YoY
EBITDA · 2024
-35k €
Čistý zisk · 2024
-39k €
Aktíva spolu
145k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 58/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 4 654 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 3 353 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
58 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 157k 314k 476k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 134k € -35k € -39k € 145k € RUZ závierka
2023 300k € 8 463 € 4 137 € 270k € RUZ závierka
2022 314k € 6 025 € 2 611 € 242k € RUZ závierka
2021 277k € 9 092 € 5 061 € 219k € RUZ závierka
2020 432k € 11k € 6 118 € 193k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby134 tis. €300 tis. €314 tis. €277 tis. €432 tis. €580 tis. €
EBITDA-35 tis. €8 tis. €6 tis. €9 tis. €11 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža-26.1 %2.8 %1.9 %3.3 %2.6 %-0.4 %
Čistý zisk-39 tis. €4 tis. €3 tis. €5 tis. €6 tis. €-8 tis. €
Aktíva spolu145 tis. €270 tis. €242 tis. €219 tis. €193 tis. €193 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Vittek
Od 2022-10-06
PV
Konateľ
Peter Vittek
Od 1998-04-30
PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Vittek
Od 2005-07-09
Do 2022-10-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Vittek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-20 2005-07-08
Peter Vittek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-03 2003-02-19
Peter Vittek Konateľ 1998-04-30 2003-02-19
Peter Vittek Konateľ 1998-04-30 2005-07-08
Miriam Jániová Konateľ 1996-07-04 2002-12-31
Peter Vittek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-07-04 1998-11-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VITTEK CENTRUM spol. s r.o.RPO
Sídlo
Lieskovská cesta 6
Vznik
1996-07-04 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36005851RPO
DIČ
2020477514FS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-07-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda o poskytnutí finančného príspevku 0 €
2020-04-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda o poskytnutí finančného príspevku 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VITTEK CENTRUM spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36005851/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36005851/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36005851",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →