SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Agromajetok, s.r.o.
- IČO36002526
- DIČ2020427486
- IČ DPHSK2020427486
- NACE0141 · Chov dojníc
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Sučany, SK. Pôsobí v odvetví Chov dojníc, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 78/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
472k €
Zisk 10k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
472k €
↘ -15.6% YoY
EBITDA · 2024
149k €
Čistý zisk · 2024
10k €
Aktíva spolu
917k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 125k €
Kredit
B· 78/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
78 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 472k € | 149k € | 10k € | 917k € | RUZ závierka |
| 2023 | 559k € | 89k € | -8 571 € | 1.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 630k € | 115k € | 19k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 522k € | 130k € | 7 192 € | 934k € | RUZ závierka |
| 2020 | 410k € | 178k € | 25k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 472 tis. € | 559 tis. € | 630 tis. € | 522 tis. € | 410 tis. € | 357 tis. € |
| EBITDA | 149 tis. € | 89 tis. € | 115 tis. € | 130 tis. € | 178 tis. € | -25 tis. € |
| EBITDA marža | 31.6 % | 15.9 % | 18.2 % | 24.8 % | 43.4 % | -7 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | -9 tis. € | 19 tis. € | 7 tis. € | 25 tis. € | -174 tis. € |
| Aktíva spolu | 917 tis. € | 1.06 M € | 1.18 M € | 934 tis. € | 1.10 M € | 1.33 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Július Náčin
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Július Náčin
IL
Konateľ
Ing. Lucia Matejová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Lucia Matejová | Konateľ | 2014-07-18 | 2016-11-11 |
| Samuel Náčin | Konateľ | 2014-07-18 | 2016-11-11 |
| Samuel Náčin | Konateľ | 2014-07-18 | 2016-11-15 |
| Kamila Ruttkayová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-16 | 2014-07-10 |
| Anna Bačiaková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-25 | 2007-03-30 |
| Bohuš Bačiak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-12-08 | 2006-04-24 |
| Ing. Ervín Ruttkay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-12-08 | 2014-05-15 |
| Ing. Július Náčin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-12-08 | 2021-02-01 |
| Ing. Július Náčin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-22 | 1998-12-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Július Náčin
Július Náčin
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Agromajetok, s.r.o.RPO
Sídlo
1259
Vznik
1996-05-14 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36002526RPO
DIČ
2020427486FS
IČ DPH
SK2020427486 · aktívneFS
NACE
0141 · Chov dojníc
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Sučany
Krajina
SK
IBAN
SK9575000000004030392277FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-07-27 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | 1131/2016/dojnice | 38k € |
| 2022-11-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/00026 o poskytnutí dotácie na sucho | 30k € |
| 2015-11-05 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | zmluva o poskytnutí služby č. 905/2015/Dojnice | 21k € |
| 2025-11-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. SPZ2025/01785 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 17k € |
| 2024-10-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2024/00714 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 17k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Agromajetok, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36002526/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36002526/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36002526", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →