SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UTair Europe, s.r.o.
- IČO35965801
- DIČ2022089993
- IČ DPHSK2022089993
- NACE5223 · Vedľ.čin.v letec.dopr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Vedľ.čin.v letec.dopr., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-112k €
Čistý zisk · 2025
-179k €
Aktíva spolu
14.51mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 595 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
86 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -112k € | -179k € | 14.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1 093 € | -217k € | -248k € | 14.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 972k € | 268k € | 241k € | 14.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.04 mil. € | -219k € | -380k € | 14.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.59 mil. € | -83k € | -129k € | 289k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 1 tis. € | 972 tis. € | 1.04 M € | 1.59 M € | 3.06 M € |
| EBITDA | -112 tis. € | -217 tis. € | 268 tis. € | -219 tis. € | -83 tis. € | -174 tis. € |
| EBITDA marža | — | -19808.1 % | 27.5 % | -21.1 % | -5.2 % | -5.7 % |
| Čistý zisk | -179 tis. € | -248 tis. € | 241 tis. € | -380 tis. € | -129 tis. € | -220 tis. € |
| Aktíva spolu | 14.51 M € | 14.51 M € | 14.88 M € | 14.80 M € | 289 tis. € | 602 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Konateľ
Ing. Ľubomír Kuvíček
RT
Člen dozorného orgánu
Roberto Tafuro
AS
Člen dozorného orgánu
Aleksandr Stefaniuk
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Stefaniuk | Člen dozorného orgánu | 2021-04-27 | 2022-04-06 |
| Ksenia Sirodzha | Člen dozorného orgánu | 2021-04-27 | 2022-07-20 |
| Ksenia Sirodzha | Člen dozorného orgánu | 2021-04-27 | 2022-09-08 |
| Andrej Olegovič Iľmenský | Člen dozorného orgánu | 2019-09-30 | 2021-04-27 |
| Andrej Olegovič Iľmenský | Člen dozorného orgánu | 2019-09-30 | 2021-05-05 |
| Ntina Ampatzidou | Člen dozorného orgánu | 2019-09-30 | 2021-04-27 |
| Ntina Ampatzidou | Člen dozorného orgánu | 2019-09-30 | 2021-05-05 |
| Alexej Lvovič Vinogradov | Člen dozorného orgánu | 2017-09-13 | 2019-10-22 |
| Alexej Lvovič Vinogradov | Člen dozorného orgánu | 2017-09-13 | 2019-09-30 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Adolph Martin Braun Strómsdórfer
Roberto Tafuro
Ksenia Sirodzha
Ntina Ampatzidou
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UTair Europe, s.r.o.RPO
Sídlo
Palisády 33
Vznik
2005-11-26 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35965801RPO
DIČ
2022089993FS
IČ DPH
SK2022089993 · aktívneFS
NACE
5223 · Vedľ.čin.v letec.dopr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8502000000002171700959FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-03-03 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 595 € |
| 2020-05-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UTair Europe, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35965801/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35965801/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35965801", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →